سلامتی و پزشکی

سردار آزمون: از پیشنهادات باشگاه های اروپایی خبر ندارم، دلم برای تیم ملی تنگ شده است

گروه استان ها ـ بازیکن گلستانی تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه زنیت روسیه گفت: هنوز چیزی در خصوص پیشنهادات باشگاه های اروپایی نمی دانم و باشگاه زنیت از آن باخبر است.

28 شهریور 1399

کشف 3500 تن چای فاسد در لنگرود

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف 3500 تن چای فاسد به ارزش 700 میلیارد ریال در شهرستان لنگرود خبر داد.

24 شهریور 1399

راز مبهم شلیک به دوست

مرد جوان که از 7 سال قبل به اتهام قتل دوستش در زندان بود خاتمه با رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

23 شهریور 1399

ترامپ: به الزامی کردن ماسک زدن اعتقادی ندارم!

ایرنا نوشت: دونالد ترامپ حاظر به الزامی کردن زدن ماسک برای شهروندان آمریکایی نشد.

20 شهریور 1399

تی شرت هوشمندی که به تشخیص یائسگی یاری می نماید

محققان به تازگی یک تی شرت پنبه ای توسعه داده اند که مملوء از سنسورهای ریز است و می تواند به تشخیص راحت تر یائسگی یاری کند.

17 شهریور 1399

تعطیلات عید غدیر را در خانه بمانیم ، سفرهایی که مقصدشان آخرت است ، 271 شهرستان ایران در شرایط قرمز و هشدار کرونا

کرونا همچنان در حال تاخت وتاز است و روزانه بیش از 200 قربانی می گیرد در این شرایط بعضی برای تعطیلات آخر هفته منتهی به عید غدیر بار سفر بسته اند حال آنکه کرونای مرگبار در جاده ها انتظار مسافران را می کشد.

17 شهریور 1399

خبرنگاران استانداری تهران: تخلف مدیران بدون اغماض بررسی می شود

تهران- خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران با بیان اینکه تخلف ناشی از کوتاهی مدیران بدون اغماض بررسی می شود، گفت: بررسی پرونده های مربوط به تخلفات اداری با توجه به شخصیت افراد مورد توجه قرار می گیرد.

12 شهریور 1399

سوگ کرونا را ببینید

تـیزر فرهنگی سوگ که حال و هوایی مرتبط با خطرات جدی ویروس کرونا دارد، پنجمین تیزر فرهنگی است که کارگاه فیلم زندگی در سال 99 با موضوع کرونا فراوری نموده است.

10 شهریور 1399

تحقیقات جدید در خصوص انحصارطلبی گوگل در اروپا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، گوگل سال گذشته از خرید شرکت فیت بیت با پرداخت 2.1 میلیارد دلار اطلاع داد. فیت بیت به علت فراوری مچ بندهای هوشمند ردگیری سلامت و برنامه ریزی فعالیت های ورزشی شهرت دارد و مقامات اروپایی بیم دارند این خرید موجب انحصار جدی...

9 شهریور 1399

47-48 سالگی؛ سن اوج احساس بدبختی!

خبرنگاران: بر اساس مطالعات گسترده ای که دیوید بلانچ فلاور، اقتصاد دادن آمریکایی- بریتانیایی روی داده های 132 کشور انجام داده، نمودار خوشبختی در بیشتر مناطق جهان شکل منحنی دارد و این یعنی با پا گذاشتن به میانسالی به تدریج احساس خوشبختی در ما کاهش می یابد.

31 مرداد 1399

ژولیوس سزار در دام دزدان دریایی!

سزار چند وقت بعد به همان جزیره حمله کرد و تمام ساکنان آن را از بین برد؛ اما این کشت و کشتار باعث نشد که لکه ننگ اسارت چند ماهه در جزیره دزدان دریایی از دامن او پاک گردد؛

30 مرداد 1399

خبرنگاران میزان مراجعه مردم به بیمارستان های البرز افزایش یافت

کرج - خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با هشدار به مردم در مورد رعایت کردن پروتکل های بهداشتی بیان کرد که شمار مراجعه بیماران طی چند روز اخیر به بیمارستان های استان 30 درصد افزایش یافته است.

28 مرداد 1399

افزایش نگران کننده آمار کرونا در البرز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه طی روز های اخیر آمار بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان افزایش داشت، گفت: استان البرز وارد پیک دوم بیماری شده است.

27 مرداد 1399

کی روش قرنطینه شد

به گزارش خبرنگاران، کی روش استنلی صبح امروز شنبه وارد اصفهان شد و بلافاصله از وی تست کرونا گرفته شد.

25 مرداد 1399

کارآزمایی بالینی واکسن کرونای جانسون اند جانسون دو ماه زودتر آغاز می گردد

شرکت جانسون اند جانسون می گوید آزمایش بالینی واکسن کرونایش را 2 ماه زودتر از برنامه پیش بینی شده در ماه ژوئیه (اواسط تیر ماه) آغاز کند.

20 مرداد 1399

سرانجام هنگ کنگ؟!

در پنجشنبه هفته گذشته کنگره ملی چین بیانه ای را منتشر کرد که بر اساس آن به نیرو های نظامی این کشور اجازه داده می شد تا برای سرکوب حرکت های استقلال طلبانه و جلوگیری از دخالت بیگانگان، در منطقه هنگ کنگ مداخله کند. این بیانیه به صراحت قوانین داخلی و خودمختاری...

18 مرداد 1399

امیرعبداللهیان: انتظار داریم فرانسه نگذارد دشمنان روابطمان را مدیریت نمایند ، خواهان ایستادگی اروپا در برابر تصمیمات آمریکا هستیم

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در ملاقات با سفیر فرانسه در تهران، گفت: تهران از پاریس انتظار دارد که نگذارند دشمنان روابط تاریخی دو کشور، مناسبات دیرینه فیمابین را در جهت منافع نامشروع خویش مدیریت نمایند.

17 مرداد 1399

کسب جایزه 2 مستند ایرانی از جشنواره باستان شناسی آمریکا

فیلم های مستند حافظ و گوته به کارگردانی فرشاد فرشته حکمت و وَرس ساخته جواد وطنی پیروز به دریافت جایزه از جشنواره باستان شناسی آمریکا شدند.

16 مرداد 1399

برخورد با تورهای غیرمجاز گردشگری در آذربایجان شرقی

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از برخورد با تورهای غیرمجاز گردشگری با هماهنگی مراجع انتظامی و قضایی استان اطلاع داد.

14 مرداد 1399

شروع شیوع گسترده ویروس کرونا در تیم مشهور ژاپنی

تست کرونای بازیکن تیم لیگ فزونی فوتبال ژاپن (جی لیگ) مثبت اعلام شد.

14 مرداد 1399
تعداد: (174)