اخبار صنعت

اکران آنلاین یا سالن تاریک سینما؟ ، اما و اگرهای یک تجربه جهانی

ساعتی دیگر و با شروع رسمی اکران اینترنتی فیلم خروج سینمای ایران تجربه متفاوتی را در ارتباط با مخاطبان خواهد آزمود. تجربه ای که بی شک با چالش هایی همراه خواهد شد و راستا توفیق این تجربه را هموار می نماید.

15 خرداد 1399

موانع سرمایه گذاری در خراسان جنوبی برای رسیدن به جهش فراوری برداشته می شوند

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر شناسایی و استفاده مطلوب از ظرفیت های سرمایه گذاری موجود در شهرستان ها برای تحقق شعار سال 99 تاکید نمود.

7 خرداد 1399

رژیم غذایی، عامل افسردگی یا درمان آن است؟!

تحقیقات اخیر نشان می دهد چگونه جایگزینی غذای ناسالم و تولید شده با یک رژیم سالم تر می تواند تاثیر قابل توجهی در برطرف علائم افسردگی داشته باشد.

1 خرداد 1399

به صفر رسیدن درصد اشغال هتل های استان مرکزی در نوروز 99

ایسنا/ بر طبق گفته های مدیر کل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، درصد اشغال هتل های استان مرکزی در نوروز 99 به صفر رسیده است.

26 اردیبهشت 1399

کاربری مسکونی اراضی جنوبی پارک جمشیدیه لغو شد

خبرنگاران: شورایعالی معماری و شهرسازی در مصوبه ای کاربری اراضی جنوبی پارک جمشیدیه به مساحت 21805 مترمربع که بر اساس بند 2 مصوبه 507 کمیسیون ماده 5 مورخ 22، 12، 90 شهر تهران به کاربری مسکونی در 18 طبقه تغییر یافته بود را لغو کرد.

24 اردیبهشت 1399

مجموعه اقدامات وزارت اقتصاد برای بهبود محیط کسب و کار در سال 98

خبرنگاران: در شرایطی که این روزها محیط کسب وکار کشور با شیوع گسترده کرونا و تاثیرات منفی آن بر اقتصاد دست و پنجه نرم می کند، وزیر امور اقتصادی و دارایی مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه بهبود محیط کسب وکار در سال 1398 را تشریح کرد. ...

17 اردیبهشت 1399

دستاوردهای دانشگاه تهران در سال 98

دستاوردهای دانشگاه تهران در سال 98 در بخش های، علمی، پژوهشی و فرهنگی و ملی و بین المللی اعلام شد.

16 اردیبهشت 1399

رییس اتاق صناف: واحدهای متخلف پلمب و تا بعد از تعطیلات عید بازگشایی نخواهند شد

خبرنگاران/کرمان رییس اتاق اصناف کرمان گفت: در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا مقرر شد که نظارت بر بازار و تعطیلی واحدهای صنفی از سوی بازرسان استانداری، اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر نهادهای انتظامی و نظارتی به صورت مرتب صورت گیرد و در...

13 اردیبهشت 1399

تروریسم اقتصادی آمریکا بیش از کرونا، منجر به وخامت اوضاع در ایران شده است

متن نامه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه به دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد ضرورت لغو تحریم ها علیه ایران در شرایطی که ایران در حال مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا است، منتشر شد.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران افزایش غلظت آلاینده ها در کلانشهرها؛ ورود سامانه بارشی جدید

تهران - خبرنگاران - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز جمعه (16 اسفندماه) با سکون هوا شاهد افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم بود اما پیش بینی شده که اواخر وقت امروز سامانه بارشی جدیدی از غرب و وارد کشور شود که موجب بارش خفیف برف...

4 اردیبهشت 1399

انتظار شرکت کنندگان در نمایشگاه فیتور برای بازگشت هزینه ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این نشست که روز گذشته در دفتر مرکزی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با حضور تعدادی از مدیران و نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی و نیز شرکت کنندگان در نمایشگاه فیتور برگزار شد، ابراهیم...

29 فروردین 1399

روسیه: ترکیه حق مشخص سرنوشت سوریه را ندارد

یک مقام پارلمانی روسیه درخواست اردوغان از این کشور مبنی بر کنار کشیدن از صحنه سوریه را انحصارطلبی ترکیه دانست.

27 فروردین 1399

ورود سامانه بارشی جدید به آذربایجان شرقی از روز شنبه

خبرنگاران/آذربایجان شرقی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از ورود سامانه بارشی جدید به استان از روز شنبه 10 اسفند اطلاع داد.

24 فروردین 1399

خبرنگاران برنامه های علمی و اداری دانشگاه اصفهان دایر است

اصفهان - خبرنگاران - رییس دانشگاه اصفهان گفت: برنامه های علمی و اداری این دانشگاه دایر است و برنامه های آموزشی به صورت الکترونیک و از راه دور ارائه خواهد شد.

24 فروردین 1399

آخرین تصمیم برای معین تکلیف دانشجویان خوابگاهی ، تعطیلات یک هفته ای یا یک ماهه برای دانشگاه ها!

بر اساس تصمیم وزارت بهداشت دانشگاه ها تا خاتمه هفته تعطیل اعلام شد که همین امر باعث تخلیه خوابگاه ها شده، اما شنیده ها حاکی از آن است که تعطیلی دانشگاه ها تا خاتمه سال ادامه خواهد یافت.

21 فروردین 1399

تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شروع شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس از امروز تا خاتمه هفته جاری انجام می گردد، البته برای دانشجویان غیرایرانی ساختمان مجزا در نظر گرفته شده است.

21 فروردین 1399

برخورد قانونی با احتکار کنندگان ماسک

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: احتکار کنندگان و گرانفروشان ماسک و مواد ضدعفونی کننده در استان شناسایی و با آنها برخورد قانونی می شود.

18 فروردین 1399

رقبای جدید در کمین طلای سرخ ایرانی، دیروز فرآوری زعفران امروز بسته بندی ادویه جات

به گزارش خبرنگاران، این روزها که در شروع فصل سرما صحرا تهی از گل است در دل کویر زعفرانکاران دامن دامن گل های ارغوانی برداشت می نمایند. این روزها زمانی است که می توان یکی از زیبا ترین چشم اندازهای طبیعت را در زمینی به رنگ ارغوان دید.

17 فروردین 1399

پژوهش ها باید به تولیدات پایلوت و انبوه تبدیل شوند

به گزارش خبرنگاران، یوسف ثبوتی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: تبدیل پژوهش ها به فراوریات پایلوت و فراوریات انبوه از عهده دانشگاهیان خارج است و همچنین دانشگاه ها توان و امکانات لازم برای فراوری پژوهش ها را ندارند.

16 فروردین 1399

خبرنگاران پیش بینی برداشت بیش از 700 هزار تن انواع میوه از باغات پارس آباد

اردبیل - خبرنگاران - فرماندار پارس آباد مغان از پیش بینی فراوری بیش از 700 هزار تن میوه از باغات این شهرستان در امسال اطلاع داد.

16 فروردین 1399
تعداد: (87)