اخبار اقتصادی

خبرنگاران جهش تولید در گرو ایجاد فضای کار و رونق اقتصادی است

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید بتوانیم فضای کسب و کار و رونق اقتصادی را فراهم کرده و با تمرکز بر ایجاد انگیزه، مهارت و تخصص در نیروی انسانی سرفصل ها را ببندیم و این برنامه می تواند جوابگوی...

7 خرداد 1399

موانع سرمایه گذاری در خراسان جنوبی برای رسیدن به جهش فراوری برداشته می شوند

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر شناسایی و استفاده مطلوب از ظرفیت های سرمایه گذاری موجود در شهرستان ها برای تحقق شعار سال 99 تاکید نمود.

7 خرداد 1399

انتقاد یک فعال اقتصادی از آغاز به کار فعالیت ها

عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است در شرایط فعلی آغاز به کار کارخانه ها، نه تنها نمی تواند شرایط اقتصادی کشور را تغییر دهد که حتی برای سلامت نیروها نیز بسیار خطرناک خواهد بود.

6 خرداد 1399

تظاهرات یونانی ها در اعتراض به طرح ریاضت مالی

خبرنگاران: هزاران نفر از مردم یونان امروز چهارشنبه با برپایی تظاهرات در آتن اعتراض و خشم خود را نسبت به مفاد طرح ریاضتی که توسط نخست وزیر این کشور پذیرفته شده، اعلام کردند.

5 خرداد 1399

بی توجهی به هشدار به قیمت جان هزاران ایرانی ، آقای روحانی، رئیسجمهور باش

سعید نمکی وزیر بهداشت، شب گذشته در نامه ای هشدارآمیز از خودسری بعضی وزارتخانه ها و دستگاه ها در بازگرداندن مردم به خیابان اطلاع داد، خطری که ممکن است موجب بازگشت موج کرونا به ایران گردد.

4 خرداد 1399

گیر افتادن صدها ایرانی در هند به دنبال گسترش کرونا

نیما محبی (دستیار کارگردان و برنامه ریز و مدیر تولید تئاتر) که در هند به سر می برد، می گوید وی و بسیاری از ایرانیان در هند مانده اند و برای بازگشت به کشور به دلیل ویروس کرونا دچار مسائل بسیاری هستند.

2 خرداد 1399

خبرنگاران قاسمی: تحریم کنندگان باید مسوولیت مرگ هزاران انسان بی گناه را بپذیرند

تهران- خبرنگاران- سفیر ایران در فرانسه در حساب توییتری خود نوشت: آنان که در جهان بحران زده کرونایی از فشار حداکثری و افزایش تحریم ها سخن می گویند، باید مسوولیت مرگ هزاران انسان را پذیرا باشند.

1 خرداد 1399

خبرنگاران هجوم نیویورکی ها به خیریه ها برای دریافت یاری غذایی

تهران- خبرنگاران- موسسات خیریه تامین غذا در نیویورک مملو ازکسانی شده است که به دلیل شبه توقف کامل فعالیت ها در پایتخت اقتصادی آیالات متحده ناشی از شیوع روز افزون ویروس کرونا ، درآمد اقتصادی خود را از دست داده اند.

31 اردیبهشت 1399

مقام پیشین آمریکایی: کشور ها از بیم آمریکا نمی توانند به ایران کمک بشردوستانه کنند

یک مقام پیشین آمریکایی از ترس سایر کشور ها برای کمک بشردوستانه به ایران به دلیل تحریم های واشنگتن خبر داد.

30 اردیبهشت 1399

انگلیس توان سیاسی خود را برای لغو تحریم ها علیه ایران به کار گیرد

سفیر ایران در لندن گفت: دولت انگلیس باید اعلام کند که تحریم های آمریکا را رعایت نخواهد کرد و توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو این تحریم ها به کار گیرد.

30 اردیبهشت 1399

10 فیلم جاسوسی که در تعطیلات عید باید ببینید

یک فیلم جاسوسی عموما با محتوایی درباره جاسوس ها و سازمان های اطلاعاتی گره خورده است. درون مایه این آثار ممکن است برگرفته از واقعیت های سازمان های جاسوسی باشند مثل رمان های جان لوکاره نویسنده بریتانیایی که خود در سرویس جاسوسی بریتانیا سابقه فعالیت داشت...

29 اردیبهشت 1399

سفیر ایران در سوئد: مردم ایران و آمریکا قربانی جنون ترامپ هستند

سفیر ایران در سوئد با بیان اینکه دونالد ترامپ بی توجه به فاجعه کرونا تحریم ها را افزایش می دهد، گفت: مردم ایران و آمریکا هر دو قربانی جنون ترامپی هستند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شرح استاندار لرستان در مورد تعطیلی ادارات

خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: تعطیلی ادارات دولتی در راستای همان دستورالعمل دولت مبنی بر دورکاری کارکنان دولتی است.

25 اردیبهشت 1399

آیا خروجی های تهران بسته می شود؟ ، اخذ عوارض و جریمه های سنگین

به گزارش تجارت نیوز، علیرضا زالی، طی نامه ای به وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ضمن خدا قوت و آرزوی سالی سرشار از سلامتی، خیر و برکت، راهبردهایی مداخله ای برای کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا را پیشنهاد داد.

21 اردیبهشت 1399

سقوط بالگرد آمریکایی بلک هاوک ارتش مکزیک با 1 کشته و 10 زخمی

ارتش مکزیک از سقوط یک بالگرد از نوع بلک هاوک نیروی دریایی خود با 11 خدمه در جنوب این کشور اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399

میادین میوه و تره بار تعطیل نمی شوند

راد گفت: میادین میوه و تره بار از جمله قسمت هایی است که هیچ وقت تعطیل نمی شود و خدمت رسانی به مردم تا آخر سال ادامه دارد.

20 اردیبهشت 1399

مجموعه اقدامات وزارت اقتصاد برای بهبود محیط کسب و کار در سال 98

خبرنگاران: در شرایطی که این روزها محیط کسب وکار کشور با شیوع گسترده کرونا و تاثیرات منفی آن بر اقتصاد دست و پنجه نرم می کند، وزیر امور اقتصادی و دارایی مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه بهبود محیط کسب وکار در سال 1398 را تشریح کرد. ...

17 اردیبهشت 1399

انتقاد از اقدامات صرفاً برای برخورد با آلودگی هوا، فعالیت کارخانه ذوب چدن در وسط منطقه مسکونی

خبرنگاران: در جلسه امروز شورای شهر آلودگی هوای تهران و انتقاد از اقدامات حذفی در این زمینه مورد آنالیز نهاده شد که فعالیت کارخانه ذوب چدن در منطقه 18 تهران یکی از این نقدها بود.

17 اردیبهشت 1399

تورم مسکن به 62.1 درصد رسید

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مردادماه سال 1397 به 12 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 11.2 و 33.2 درصد کاهش نشان می دهد.

15 اردیبهشت 1399

رییس اتاق صناف: واحدهای متخلف پلمب و تا بعد از تعطیلات عید بازگشایی نخواهند شد

خبرنگاران/کرمان رییس اتاق اصناف کرمان گفت: در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا مقرر شد که نظارت بر بازار و تعطیلی واحدهای صنفی از سوی بازرسان استانداری، اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر نهادهای انتظامی و نظارتی به صورت مرتب صورت گیرد و در...

13 اردیبهشت 1399
تعداد: (141)