واکنش هیلاری کلینتون به مصاحبه مگان مارکل

به گزارش جام پارسی، هیلاری کلینتون در واکنش به مناقشه اخیر مربوط به صحبت های جنجالی مگان مارکل همسر نوه ملکه انگلیس، اعضای خاندان سطنتی این کشور را به خاطر کوتاهی در حمایت از زنی جوان که فقط می خواهد زندگی خودش را داشته باشد، محکوم کرد و بیرحمی مطبوعات انگلیسی نسبت به وی را ظالمانه خواند.

واکنش هیلاری کلینتون به مصاحبه مگان مارکل

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه اسبق آمریکا این اظهار نظرها را در طی یک گفتگوی زنده با واشنگتن پست، یک روز بعد از مصاحبه جنجالی شاهزاده هری نوه ملکه انگلیس و همسرش مگان مارکل با اوپرا وینفری در س.بی.اس مطرح نمود.

کلینتون بیان نمود: تماشای آن خیلی غم انگیز بود. او افزود که قبلا نیز با این دو نفر و همچنین مادر هری، یعنی شاهزاده دایانای درگذشته دیدار داشته است.

کلینتون همچنین در ادامه اظهار کرد، تماشای اینکه مگان مارکل به عنوان زنی به طرز خارق العاده کامل، هم از سوی بروکراسی پیرامون خاندان سلطنتی و هم مطبوعات انگلیس مورد پذیرش قرار نگیرد دلخراش است.

کلینتون در صحبت درباره تجارب این زوج بیان نمود: من فکر می کنم هر نهادی باید فضا و مقبولیت بیشتری برای جوانانی که قدم جلو می گذارند، به ویژه زنان جوان، ایجاد کند و آنها نباید مجبور به قرار دریافت در قالبی شوند که دیگر نه فقط برای آنها بلکه برای جامعه ما معنا ندارد.

کلینتون 73 ساله اظهار کرد، تماشای این که شاهزاده هری و مگان به توضیح سختی هایشان بپردازند به طرز خارق العاده سخت است.

وی افزود: این دلخراش بود که ببینم هر دو آنها آنجا نشسته و مجبور شوند توضیح دهند که چقدر برایشان مقبول واقع شدن و در جمع پذیرفته شدن، آن هم نه فقط طبق توصیفشان در قبال خاندان سلطنتی بلکه به شکل دردناکتری در قبال کلیت جامعه ای بر مبنای روایتهای مجله های در گذشته مانده، سخت بوده است.

او اظهار کرد: من فقط امیدوارم که ملاحظاتی جدی و سنجیده در همه نهادها نه فقط در پاسخ به آنچه مگان و هری درباره اش صحبت کردند بلکه عملا در قبال کل جامعه های ما وجود داشته باشد. چرا آنقدر ما کار را برای در پیش دریافت تنوع و پاسداشت آن و افتخار به آن سخت می کنیم؟

کلینتون به طور کلی از این دو نفر به خاطر ایستادگی برای خودشان و فرزندان جوانشان تحسین و بر درخواست هایش از خانواده سطلنتی انگلیس برای آنکه نسبت به حال حاضر پویاتر و با نگاه به جلو باشند تاکید نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1193

به "واکنش هیلاری کلینتون به مصاحبه مگان مارکل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هیلاری کلینتون به مصاحبه مگان مارکل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید