کسب و کار

خبرنگاران جهش تولید در گرو ایجاد فضای کار و رونق اقتصادی است

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید بتوانیم فضای کسب و کار و رونق اقتصادی را فراهم کرده و با تمرکز بر ایجاد انگیزه، مهارت و تخصص در نیروی انسانی سرفصل ها را ببندیم و این برنامه می تواند جوابگوی...

7 خرداد 1399

تأثیر داروی فاوی پیراویر(favipiravir) در درمان کرونا هنوز قطعی نیست، مصاحبه در خصوص این دارو ممنوع است!

کمیته علمی مستقر در معاونت درمان وزارت بهداشت در مورد داروی فاوی پیراویر(favipiravir) اظهار داشت که انجام هرگونه مصاحبه و ارائه هر نوع گزارش به عنوان تائید و یا رد اثربخشی این دارو مورد تائید کمیته نبوده و تخلف محسوب می گردد.

3 خرداد 1399

بارسلونا رقم فروش دمبله را گفت

بارسلونا رقم بالایی را برای فروش مهاجم فرانسوی خود در نظر گرفته است و همین باعث شد تا تیم های بزرگ لیگ جزیره بی خیال جذب او شوند.

2 خرداد 1399

خبرنگاران هجوم نیویورکی ها به خیریه ها برای دریافت یاری غذایی

تهران- خبرنگاران- موسسات خیریه تامین غذا در نیویورک مملو ازکسانی شده است که به دلیل شبه توقف کامل فعالیت ها در پایتخت اقتصادی آیالات متحده ناشی از شیوع روز افزون ویروس کرونا ، درآمد اقتصادی خود را از دست داده اند.

31 اردیبهشت 1399

10 فیلم جاسوسی که در تعطیلات عید باید ببینید

یک فیلم جاسوسی عموما با محتوایی درباره جاسوس ها و سازمان های اطلاعاتی گره خورده است. درون مایه این آثار ممکن است برگرفته از واقعیت های سازمان های جاسوسی باشند مثل رمان های جان لوکاره نویسنده بریتانیایی که خود در سرویس جاسوسی بریتانیا سابقه فعالیت داشت...

29 اردیبهشت 1399

اعلام نحوه حضور کارمندان استان مرکزی در محل کار در 11 فروردین

خبرنگاران/مرکزی معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: با توجه به ممنوعیت تردد خودروها در روز 11 فروردین تصمیمات لازم جهت حضور کارمندان استان در محل کار اتخاذ شد.

28 اردیبهشت 1399

مجموعه اقدامات وزارت اقتصاد برای بهبود محیط کسب و کار در سال 98

خبرنگاران: در شرایطی که این روزها محیط کسب وکار کشور با شیوع گسترده کرونا و تاثیرات منفی آن بر اقتصاد دست و پنجه نرم می کند، وزیر امور اقتصادی و دارایی مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه بهبود محیط کسب وکار در سال 1398 را تشریح کرد. ...

17 اردیبهشت 1399

تورم مسکن به 62.1 درصد رسید

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مردادماه سال 1397 به 12 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 11.2 و 33.2 درصد کاهش نشان می دهد.

15 اردیبهشت 1399

دهمین نمایشگاه مسکن و انبوه سازان ایران افتتاح می شود

خبرنگاران: دهمین نمایشگاه مسکن و انبوه سازان و فرصت های سرمایه گذاری همزمان با جشنواره فروش واحدهای تجاری، اداری و مسکونی و نخستین نمایشگاه املاک و مستغلات در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

14 اردیبهشت 1399

قانون اساسی کانادا

ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ 1867 ﺗﺼﻮﯾﺐ ﻧﺎﻣﻪ 30 و 31 ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻗﻮاﻧﯿﻦ وﯾﮑﺘﻮرﯾﺎ، ﻓﺼﻞ 3 (ﺑﺮﯾﺘﺎﻧﯿﺎی ﮐﺒﯿﺮ) ﺑﻪ ﺿﻤﯿﻤﮥ اﺻﻼﺣﺎت ﻗﺎﻧﻮن ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ اﺗﺤﺎدﯾﻪ و دوﻟﺖ ﮐﺎﻧﺎدا، ﻧﻮوااﺳﮑﺎﺗﯿﺎ و ﻧﯿﻮﺑﺮوﻧﺰوﯾﮏ وﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﻮﺿﻮﻋﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ آﻧﻬﺎ....

12 اردیبهشت 1399

تروریسم اقتصادی آمریکا بیش از کرونا، منجر به وخامت اوضاع در ایران شده است

متن نامه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه به دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد ضرورت لغو تحریم ها علیه ایران در شرایطی که ایران در حال مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا است، منتشر شد.

11 اردیبهشت 1399

تعویق اکران جیمز باند بخاطر کرونا

ایسنا/ براساس آخرین اطلاعیه کمپانی مترو گلدن مایر (MGM)، به خاطر شیوع کرونا زیان 30 تا 50 میلیون دلاری تعویق اکران جیمز باند وجود خواهد داشت.

6 اردیبهشت 1399

کارت های بازرگانی تا خاتمه فروردین تمدید اعتبار شد

اتاق تهران گفت به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمام کارت های بازرگانی که تا تا سرانجام اسفند منقضی می شدند را تا سرانجام فروردین ماه تمدید نموده است.

22 فروردین 1399

برخورد قانونی با احتکار کنندگان ماسک

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: احتکار کنندگان و گرانفروشان ماسک و مواد ضدعفونی کننده در استان شناسایی و با آنها برخورد قانونی می شود.

18 فروردین 1399

رقبای جدید در کمین طلای سرخ ایرانی، دیروز فرآوری زعفران امروز بسته بندی ادویه جات

به گزارش خبرنگاران، این روزها که در شروع فصل سرما صحرا تهی از گل است در دل کویر زعفرانکاران دامن دامن گل های ارغوانی برداشت می نمایند. این روزها زمانی است که می توان یکی از زیبا ترین چشم اندازهای طبیعت را در زمینی به رنگ ارغوان دید.

17 فروردین 1399

شتاب دهنده های تخصصی حوزه گیاهان دارویی توسعه می یابند ، لزوم گسترش ارتباطات بین المللی با شرکت های معتبر جهانی

در صد و سی امین نشست نشست ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، مقرر شد تا شتاب دهنده های تخصصی حوزه گیاهان دارویی در کشور توسعه یابد.

15 فروردین 1399

ترکیه حکم بازداشت 228 نفر را صادر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، دادستان های ترکیه که مسئول تحقیق پیرامون تخلفات ارتش و قوه قضائیه هستند، امروز سه شنبه حکم بازداشت 228 نفر را به ظن رابطه با شبکه فتو وابسته به فتح الله گولن رهبر مخالفین دولت آنکارا، صادر کردند.

13 فروردین 1399

قدردانی لاریجانی از اکثریت مردم برای ماندن در خانه

رئیس مجلس شورای اسلامی از اکثریت مردم برای ماندن در خانه تشکر کرد.

1 فروردین 1399

خبرنگاران استاندار یزد: در خانه بمانید

یزد- خبرنگاران - استاندار یزد روز شنبه در جلسه استانی مقابله با کرونا، مهمترین اقدام پیشگیری از این بیماری را همکاری در رعایت مسایل بهداشتی و ماندن در منزل ذکر کرد و از مردم خواست از سفرهای غیر ضرور خودداری نمایند.

29 اسفند 1398

ایجاد گذر سینما به مناسبت آغاز جشنواره فیلم فجر

شهردار منطقه یک از ایجاد گذر سینما در این منطقه همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر اطلاع داد.

28 اسفند 1398
تعداد: (62)