کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 11 تیر ماه منتشر می گردد

به گزارش جام پارسی، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در امتحان ضروری است از 11 تیرماه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و با ورود به پنل کاربری خود به وسیله درج کدملی، شماره فراگیر و رمز عبور یک نسخه چاپی از برگه راهنما و کارت شرکت در آزمون را تهیه نمایند.

کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 11 تیر ماه منتشر می گردد

به گزارش مهر، وی اضافه کرد: داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده اند مانند گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی، دارای 2 یا 3 کارت هستند و داوطلبان باید طبق تاریخ و آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد اصلاحات احتمالی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون گفت:، چون اطلاعات شناسنامه ای از ثبت احوال اخذ شده است اصلاح این مشخصات میسر نیست و داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در این نوع اطلاعات باید به ثبت احوال منطقه خود مراجعه نمایند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: بعضی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نظیر معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی و... در سایت سازمان سنجش قابل ویرایش است.

وی گفت: برای بعضی از اطلاعات همانند عکس اشتباه یا فاقد عکس امکان ویرایش اطلاعات به وسیله سایت سازمان سنجش میسر نیست و ضروری است داوطلبان اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری را که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان منتشر شده است به دقت مطالعه نمایند و بر اساس آن در روز ها و ساعات اعلام شده به آدرس باجه های برطرف نقص مندرج در اطلاعیه مذکور مراجعه نمایند.

پورعباس تاکید نمود: ضمن اینکه در این آزمون تغییر گروه آزمایشی، ثبت نام نو و تغییر حوزه امتحانی به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

وی اعلام کرد: نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 با بیش از یک میلیون و 119 هزار داوطلب در صبح و عصر روز های چهارشنبه 14 و پنجشنبه 15 تیرماه در417 شهرستان، 662 حوزه اصلی و 1955 حوزه فرعی برگزار خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1923

به "کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 11 تیر ماه منتشر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ورود به جلسه نوبت دوم کنکور سراسری 11 تیر ماه منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید