سراجی: رأی کمیته استیناف فاقد پشتوانه حقوقی است، حق قانونی ماست که به CAS شکایت کنیم

به گزارش جام پارسی، مدیرعامل باشگاه سایپا معتقد است رأی کمیته استیناف درباره دیدار تیم های سایپا و پیکان پشتوانه حقوقی ندارد.

سراجی: رأی کمیته استیناف فاقد پشتوانه حقوقی است، حق قانونی ماست که به CAS شکایت کنیم

به گزارش خبرنگاران، مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا درباره رأی صادره از سوی کمیته استیناف در مورد دیدار سایپا - پیکان و رد رأی قبلی کمیته انضباطی گفت: ما در لایحه ای که به کمیته استیناف فرستادیم به هیچ وجه ماده 61 در نظرمان نبوده است. الان تعجب می کنم اعضای کمیته استیناف در مورد این مفاد صحبت می کنند. در مورد میزان تأثیرگذاری هم من تعجب می کنم از صحبت دوستان. میزان تأثیرگذاری در ماده 36 آیین نامه قبل بوده و در آیین نامه نو میزان تأثیرگذاری وجود ندارد، چون قانون گذار به این نتیجه رسیده است که نمی شود تأثیرگذاری را میزان گیری کرد.

رأی کمیته استیناف فاقد پشتوانه حقوقی است.، وی با بیان این جمله اضافه کرد: کمیته استیناف جلساتش در روز سه شنبه برگزار می شود، اما با فشارهای سیاسی که همه اهالی فوتبال شاهد آن هستند و آقایان در مجلس نطق طوفانی کردند و گفتند ما اجازه نمی دهیم کمیته استیناف رأی بدهد و یک کننده دیگر گفت اگر حکم بدهند برخورد می کنیم، تشکیل جلسه داد. کمیته استیناف با فشار افراد سیاسی و خارج از فوتبال به صورت ضرب الاجل در روز یکشنبه تشکیل جلسه داد که همین موضوع نشان می دهد روال رسیدگی از فرایند قانونی خارج شده است.

مدیرعامل سایپا که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، در ادامه توضیح داد: آقایان بگویند چه فشار سیاسی بوده که جلسه یکشنبه برگزار شده است، هر چند من خودم توضیح دادم. حتی آقای موسوی (معاون کمیته استیناف) صورتجلسه را امضا نکرده است و انشای رأی به امضای اعضا نرسیده بود، چون برق قطع بوده است. حتی امروز بعدازظهر این رأی به دبیرکل ابلاغ شده است. من امروز با رئیس فدراسیون فوتبال و دبیرکل هم چند بار صحبت کردم. قطعاً به CAS خواهیم رفت.

شما و فراز کمالوند پیش از صدور رأی اعلام کرده بودید به رأی کمیته استیناف احترام خواهید گذاشت.، سراجی در واکنش به طرح این موضوع گفت: بله ما حتماً به CAS می رویم، اما الان هم به رأی احترام می گذاریم. با این حال حق قانونی ماست که به مرجع بالاتر شکایت مان را ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1403

به "سراجی: رأی کمیته استیناف فاقد پشتوانه حقوقی است، حق قانونی ماست که به CAS شکایت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراجی: رأی کمیته استیناف فاقد پشتوانه حقوقی است، حق قانونی ماست که به CAS شکایت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید