دوبلور پیشکسوت: بعد از کرونا دیگر انرژی ندارم

به گزارش جام پارسی، ایسنا/ مریم نشیبی، گوینده پیشکسوت رادیو، می گوید چندین ماه پس از ابتلاء به کرونا همچنان احساس ضعف و خستگی دارد و باید از مادرش هم نگهداری کند؛ او یکی از برنامه های سنگین رادیویی اش را هم به همین دلیل کنار گذاشته است.

دوبلور پیشکسوت: بعد از کرونا دیگر انرژی ندارم

مریم نشیبا، گوینده نام آشنای رادیو که بیش از یک سال بود برنامه جعبه موسیقی را برای رادیو نمایش اجرا می کرد، درباره دلیل غیبت چند ماهه اش در این برنامه به ایسنا گفت: خودم خسته هستم، مادرم هم حال ندار است و من هم دائم در خدمتش هستم. جعبه موسیقی برنامه خیلی خوبی بود؛ برای من سعادتی بود اما، کار بسیار سنگینی بود؛ قبل از برنامه باید کلی مطالعه می کردم تا فضای کار دستم بیاید و وقت گیر بود برای همین دیگر اجرایش نکردم. یک ماه هم تکرار برنامه هایی که من اجرا می کردم را رفتند و الان خانم شهین نجف زاده نازنین برنامه را می چرخاند.

نشیبی که چند ماه قبل به کرونا مبتلا شده بود با بیان اینکه که دیگر انرژی قدیم برای اجرا را ندارد، اضافه نمود: خواندن برنامه جعبه موسیقی که کمتر از دو سال طول کشید برای من سعادتی بود ولی متاسفانه دیگر نمی کشم زیرا کرونا هم گرفتم و بعد از کرونا دیگر انرژی ندارم. از خانم سمیع پور تهیه کننده برنامه جعبه موسیقی تشکر می کنم.

این گوینده باسابقه در انتها درباره شرایط این روزهایش و کارهایی که اجرا می نماید، اسم کرد: در حال حاضر فقط برنامه های شب بخیر کوچولو و گلبانگ را اجرا می کنم. کار دیگری نمی کنم، چون توانش را ندارم. هم نگهداری مادرم هست هم خودم در مرز هفتاد و پنج سالگی هستم و کار خانه هم هست؛ دیگر نمی کشم کار بیشتری انجام دهم.

منبع: همگردی
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1444

به "دوبلور پیشکسوت: بعد از کرونا دیگر انرژی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوبلور پیشکسوت: بعد از کرونا دیگر انرژی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید