دهن کجی چینی ها به رئیس جمهور ایالات متحده؟ ، هواوی مسئولیت توسعه شبکه 5G روسیه را پذیرفت (تور روسیه ارزان)

به گزارش جام پارسی، شرکت هواوی چین در قالب قراردادی مسئولیت توسعه شبکه 5G روسیه را پذیرفت. این موضوع در شرایطی مطرح می گردد که شرکت هواوی از ماه ها پیش از سوی رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان تهدیدی برای امنیت داخلی آمریکا شناخته شده و فعالیت های این شرکت در آمریکا به صفر رسیده است.

دهن کجی چینی ها به رئیس جمهور ایالات متحده؟ ، هواوی مسئولیت توسعه شبکه 5G روسیه را پذیرفت (تور روسیه ارزان)

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شی جین پینگ رئیس جمهور چین در سفر خود به روسیه قراردادهایی برای همکاری دو جانبه با روسیه امضا نموده است که یکی از مهمترین قراردادها را می توان کوشش برای توسعه شبکه 5G در روسیه دانست.

شرکت هواوی نیز به سرعت و پس از جلسه بین شی جین پینگ ولادیمیر پوتین اظهار داشت که از هر گونه توافق در منطقه به سبب اهمیت استراتژیک استقبال می نماید.بر اساس این قرارداد مهم، شرکت هواوی چین با شرکت شرکت مخابراتی روسی MTS امضا همکاری می نمایند تا در سال آینده یک شبکه 5G در روسیه ایجاد نمایند.

MTS نیز بیانیه ای گفت که این قرارداد به معنای توسعه تکنولوژی های 5G و راه اندازی آزمایشی شبکه های نسل پنجم در سال های 2019تا 2020 خواهد بود. جالب است بدانید که در جریان دیدار مسکو بین پوتین و شی، رهبر چین، همتای روس خود را دوست نزدیک خود خواند، خاطر نشان کرد که در شش سال گذشته نزدیک به 30 بار دیدار نموده اند.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1837

به "دهن کجی چینی ها به رئیس جمهور ایالات متحده؟ ، هواوی مسئولیت توسعه شبکه 5G روسیه را پذیرفت (تور روسیه ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهن کجی چینی ها به رئیس جمهور ایالات متحده؟ ، هواوی مسئولیت توسعه شبکه 5G روسیه را پذیرفت (تور روسیه ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید