اختصاص 300 میلیارد ریال از مصوبات سفر وزیر فرهنگ به پروژه های فرهنگی لرستان

به گزارش جام پارسی، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خرم آباد، منصور احمدی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از روند پیگیری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به مصوبات سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان، عنوان کرد: با توجه به درخواست اداره کل و پیگیری های استاندار لرستان نسبت به سفر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان در ماه گذشته، 300 میلیارد ریال اعتبار جهت پیشبرد پروژه های عمرانی فرهنگی، هنری لرستان تزریق شد.

اختصاص 300 میلیارد ریال از مصوبات سفر وزیر فرهنگ به پروژه های فرهنگی لرستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه مبلغ اختصاص داده شده برای تسریع در عملیات اجرایی 3 پروژه تالار مرکزی خرم آباد، هنرستان هنرهای زیبای خرم آباد و تعمیر و تجهیز مجتمع های فرهنگی و هنری لرستان اختصاص داده شده است، اظهار کرد: عملیات عمرانی دو پروژه تالار مرکزی خرم آباد و هنرستان هنرهای زیبای خرم آباد تا خاتمه دولت سیزدهم حتی یک روز هم تعطیل نخواهد شد.

احمدی با اشاره به اینکه پروژه تالار مرکزی خرم آباد بعد از 10 سال وقفه در ابتدای سال گذشته مجددا شروع بکار کرده است، اظهار کرد: این پروژه در حال حاضر 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به پروژه هنرستان هنرهای زیبا خرم آباد اشاره کرد و اضافه نمود: این پروژه نیز پس از 6 سال وقفه، از ابتدای سال گذشته مجددا شروع به کار کرده و در حال حاضر 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 تیر 1402 بروزرسانی: 13 تیر 1402 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1925

به "اختصاص 300 میلیارد ریال از مصوبات سفر وزیر فرهنگ به پروژه های فرهنگی لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 300 میلیارد ریال از مصوبات سفر وزیر فرهنگ به پروژه های فرهنگی لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید