پایان این هفته؛ آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه دانشجویان بهزیستی

به گزارش جام پارسی، تهران (پانا) - دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی برای درخواست کمک هزینه دانشجویی تا سرانجام این هفته مهلت دارندتا در سامانه دانشجویان بهزیستی ثبت نام و یا مدارک خود را تکمیل کنند.

پایان این هفته؛ آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه دانشجویان بهزیستی

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی، مجید رضا زاده رییس مرکز فناوری اطلاعات،تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی در خصوص پرداخت کمک هزینه به دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی،گفت: سامانه دانشجویی سازمان بهزیستی از اوایل آبان ماه آغاز به کار کرده است و طی دو هفته گذشته برای دانشجویانی که ثبت نام اولیه و ترمی را انجام داده اند و مدارک را به طور کامل بارگذاری کرده اند؛کمک هزینه را پرداخت کردیم.

وی اضافه نمود: همچنین برای دانشجویانی که به طور کلی ثبت نام نکرده بودند و یا نقص مدارک داشتند پرداخت انجام نشد و به همین دلیل از ابتدای هفته گذشته،سامانه دانشجویی بهزیستی برای ثبت نام مجددو تکمیل مدارک باز شده است و این هفته آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک در این سامانه است.

رضا زاده گفت: با توجه به اینکه برای پرداخت کمک هزینه ها باید حتما سامانه بسته شود،از دانشجویان عزیز می خواهیم که فرصت را مغتنم شمرده و در اسرع وقت نسبت به تکمیل ثبت نام و مدارک خود اقدام کنند تا بتوانیم سریع تر پرداخت ها را انجام دهیم و در حق کسانی که ثبت نام خود را تکمیل کرده اند،اجحاف نشود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1196

به "پایان این هفته؛ آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه دانشجویان بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایان این هفته؛ آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه دانشجویان بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید