واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد

به گزارش جام پارسی، معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در بازدید از بزرگ ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور، گفت: واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، بزرگترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور در بوستان ولایت واقع شده و ظرفیت حدود 2 هزار خودرو را دارد.

علیرضا دلاوری گفت: به همت کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران مرکز واکسیناسیون به صورت خودرویی و غیر خودرویی در بوستان ولایت راه اندازی شد و در این مراکز تعداد خدمات بیشتری را در صبح و عصر ارائه می دهیم و نیاز به پیاده شدن از ماشین نیست و واکسیناسیون در داخل اتومبیل انجام می شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن قدردانی از کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران، افزود: در روز گذشته از مرکز تجمعی پارک رازی بازدید کردم و با راه اندازی این مراکز ما به هدف خود که تزریق حدود 20 هزار واکسن در روز است نزدیک می شویم.

دلاوری بر انجام واکسیناسیون کرونا را در مراکز تجمعی تأکید کرد و گفت: در مراکز خدمات جامع سلامت خدماتی مانند مراقبت مادر باردار، نوزادان، بیماری های غیر واگیر، واگیر و فعالیت های بهداشت محیط ارائه می شود که بسیار برای مردم مهم است و ما نمی توانیم آن ها را کنار بگذاریم و به همین منظور مراکز تجمعی واکسیناسیون را راه اندازی کردیم.

معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران به آمادگی برای تزریق هر تعداد واکسن که در اختیار است اشاره کرد و افزود: پیش بینی می کنیم با در اختیار داشتن تعداد واکسن کافی می توانیم به هدف 70 درصدی تزریق واکسن برای جمعیت تحت پوشش تا آخر تابستان دست یابیم.

وی گفت: با برنامه های در حال انجام، واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1418

به "واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید