همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم

به گزارش جام پارسی، حسن رنگرز با تشریح آخرین شرایط اردوها و برنامه های تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی به خبرنگاران گفت: فدراسیون کشتی در روزهای اخیر بارها با مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جلسه داشته و همانطور که بارها اعلام کردیم حفظ سلامت قهرمانان در اولویت ماست. به هر حال امیدواریم تا شرایط مطلوب و مناسب نیز فراهم گردد تا بتوانیم اردوهای تیم ملی را با شرایط خاص برگزار کنیم.

همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم

مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد آخرین تصمیمات اتحادیه جهانی هم گفت: پیش از این قرار بود مسابقات گزینشی المپیک درقاره آسیا و سطح جهانی طی ماه های فروردین و اردیبهشت در قرقیزستان و بلغارستان برگزار گردد که این مسابقات فعلا لغو شده تا زمان جدید از سوی اتحادیه جهانی اعلام گردد. شاید این مسابقات در خرداد سال آینده برگزار گردد اما فعلا منتظریم تا اتحادیه جهانی کشتی بطور دقیق این زمان را نهایی و اعلام کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: طبیعتا تا زمانی که از سوی اتحادیه جهانی کشتی چیزی اعلام نشده نمی توان اقدام و برنامه های خاصی را اجرایی کرد. ضمن اینکه زمان برگزاری بازیهای المپیک هم همچنان در هاله ای از ابهام است و همه در انتظار نشست ویژه کمیته بین المللی المپیک در ا ین خصوص هستند.

رنگرز در خاتمه گفت: فدراسیون از هر نظر آماده و مصمم است که به محض اعلام تاریخ برگزاری مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا، برنامه های مد نظر را هم با توجه به شرایط موجود اجرا کند. فقط امیدوارم هر چه زودتر شرایط مهیا گردد تا بتوانیم با اعمال اقدامات لازم، اردوهای تیم ملی را تحت شرایط قرنطینه و در فضای مناسب و ایمن برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 544

به "همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید