عرضه تولیدات خودروسازان در سامانه فروش یکپارچه خودرو

به گزارش جام پارسی، به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام روابط عمومی وزارت صمت فروش همه خودرو ها به سامانه فروش یکپارچه منتقل می شود و استثنایی برای هیچ خودرو و خودروسازی وجود نخواهد داشت.

عرضه تولیدات خودروسازان در سامانه فروش یکپارچه خودرو

به نقل از خبرنگاران جوان، قشمی مدیر کل روابط عمومی وزارت صمت گفت: آدرس اینترنتی سامانه فروش یک پارچه خودرو صرفاً از سوی مرکز ارتباطات وزارت صمت اعلام می شود بنابراین اعلام هرنوع آدرس یا اطلاعاتی در این خصوص تکذیب می شود.ضمناًً استثنایی برای هیچ خودرو و خودروسازی وجود نخواهد داشت و عرضه خودرو فقط از طریق این سامانه خواهد بود.

براساس دستور وزیر صمت مقرر شده است فروش خودرو از این پس نه از طریق قرعه کشی در شرکت های خودروسازی، بلکه در سامانه فروش یکپارچه خودرو و به صورت شفاف انجام شود.

امروز در برخی رسانه ها عنوان شده بود که خودروهای بخش خصوصی شامل این بخشنامه نمی شوند . همچنین برخی آدرس ها در خصوص این سامانه اعلام شده بود که فعلا هیچ کدام تایید نشده است.

نکته ای که باید موردتوجه قرار گیرد آن است که اکنون تنها برخی خودروسازها آن هم به صورت موازی اقدام به فروش خودرو از طریق قرعه کشی می کنند که ضمن شفاف شدن فرایند فروش خودروی آن ها، سایر خودروسازها نیز مکلف به عرضه خودرو از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو می شوند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1732

به "عرضه تولیدات خودروسازان در سامانه فروش یکپارچه خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه تولیدات خودروسازان در سامانه فروش یکپارچه خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید