برطرف نیازهای عمرانی مدارس در دستور کار مدیریت شهری

به گزارش جام پارسی، مدیریت شهری منطقه14 تهران در نشست صمیمانه با شهرداران و مدیران مدارس از انجام فعالیت های عمرانی جهت نوسازی مدارس تا آمادگی برگزاری کلاس های آموزش شهروندی ویژه دانش آموزان در سال نو اطلاع داد.

برطرف نیازهای عمرانی مدارس در دستور کار مدیریت شهری

به گزارش خبرنگاران، محمد امین سالاری پور،شهردار منطقه 14 از دانش آموزان به عنوان امیدنسل آینده یاد کرد و گفت: در سال 1402 همه تلاشمان را می کنیم تا برای رفاه دانش آموزان،برطرف نیازهای مدارس و ارتقای سطح دانش و مهارت آموزی آنها همکاری بیشتری داشته باشیم.

شهردار منطقه 14با بیان اینکه در طرح تفصیلی، ایجاد اعتبارات شهری برای انجام کارهای عمرانی مانند آسفالت حیاط مدارس در دستور کار است، ادامه داد:برای رسیدگی به امور مدارس، تفاهم نامه ای در همکاری با آموزش وپرورش اجرا شده و سبد اعتباری بین مدارس برای برطرف نیازهای عمرانی درخصوص آسفالت، وسایل گرمایشی و در کل تجهیز مدارس اختصاص داده می گردد.

سالاری پور به رنگ آمیزی دیوارهای مدارس برای سال تازه اشاره نمود و گفت: با توجه به لزوم زیباسازی دیوارهای مدارس، داشتن محیطی شاداب و با نشاط جهت ارتقای تربیت و آموزش، رنگ آمیزی دیوارها باید با یاری دانش آموزان و شهرداران مدارس اجرایی گردد.

وی در ادامه با اعلام آمادگی برای برگزاری کلاس های آموزشی با موضوع مرتبط به نگهداشت فضای سبز گفت: در کنار برنامه ریزی برای ارائه آموزش های شهروندی به دانش آموزان، شهرداری پای کار است تا نگهداشت و توسعه درختکاری در مدارس با همکاری شهرداران مدارس نیز صورت پذیرد.

شهردار منطقه از برگزاری مسابقه ای با موضوع نگهداشت فضای سبز، در مورد آبیاری درختان و نیز کاشت درختان تازه در مدارس گفت: این مسابقه همراه با اهدای جوایزی به رسم یادبود و با هدف تشویق و مشارکت دانش آموزان در نظر گرفته شده و البته در نظر داریم برنامه ریزی های لازم برای تجهیز و نوسازی مدارس صورت گیرد.

در این ملاقات صمیمانه، شهرداران مدارس در مورد فعالیت ها و مشارکت با شهرداری در حوزه های مختلف گفتگو کردند و ضمناً به منظور قدردانی از عملکرد شهرداران مدارس در همکاری با مدیریت شهری برای پیشبرد برنامه های آموزشی و اجتماعی در مدارس و بین خانواده ها، از شهرداران مدرسه و مدیران مجری طرح در 25 مدرسه منطقه با حضور رئیس اداره آموزش وپرورش و مدیران شهری تقدیر شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1402 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1901

به "برطرف نیازهای عمرانی مدارس در دستور کار مدیریت شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف نیازهای عمرانی مدارس در دستور کار مدیریت شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید