خبرنگاران چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

به گزارش جام پارسی، اهواز- خبرنگاران- دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل نقض محدودیت های پیشگیری از شیوع کرونا اطلاع داد.

خبرنگاران چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

اسلام رسادی شامگاه پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار جام پارسی در این خصوص اظهارداشت: عصر امروز در جریان حضور چهار خودروی گل زده در مقابل یک آرایشگاه زنانه، چهار داماد رامشیری به دلیل نقض مصوبه شورای تامین شهرستان و بی توجهی به تذکرات قبلی مبنی بر منع برگزاری مراسمات و تجماعات دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در روز گذشته نیز در پی گزارشات واصله از این افراد تعهد کتبی اخذ شده بود که اجازه هیچگونه مراسم و تجمعی را ندارند.

دادستان رامشیر توضیح داد: این دامادها برای همراهی همسران خود تا محل برگزاری عروسی به سالن آرایشگاه مراجعه نموده بودند که سریعا بازداشت شدند.

وی اضافه نمود: با وجود تعهدات کتبی این دامادها، اما امروز باخبر شدیم که قصد داشتن مراسمات جشن خود را با حضور جمعیتی بین 200 تا 500 نفر برگزار نمایند.

رسادی با بیان اینکه علاوه بر این نیز صاحب آرایشگاه زنانه ای که عروس ها در آن حضور داشتند در عین ناباوری اعلام می نماید که از منع فعالیت صنفی به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا با خبر نبوده است، گفت: طی هماهنگی که صورت گرفت برای صاحب این سالن زیبایی زنانه علاوه بر تشکیل پفراینده تعزیراتی، پفراینده قضایی نیز تشکیل می گردد.

وی ادامه داد: در هفته آینده صنوفی که برای برگزاری این جشن های عروسی اقدام به فعالیت داشتند به دادسرا احضار و تفهیم اتهام خواهند شد.

دادستان رامشیر با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از مردم نسبت به هشدارهای داده شده بی توجه هشتند، گفت: گاها در شهر مشاهده می گردد که صنوف پرخطر و غیر ضروری در حال فعالیت هستند.

رسادی با بیان اینکه مسائل مالی و دغدغه های معیشتی غیر قابل انکار است، ادامه داد: این امر دلیل موجه ای برای به مخاطره انداختن سلامت عمومی جامعه نیست.

وی تاکید نمود: این درحالی است که همچنان شاهد برگزاری مراسمات ترحیم نیز در شهرستان رامشیر هستیم و این ناشی از بی توجهی شهفرایندان است.

او اضافه نمود: با توجه به شرایطی که پیش آمده و فرایند بی توجهی شهفرایندان که همچنان تداوم دارد، اعلام می کنیم که دستگاه قضایی با جدیت بیشتری با تخلفات برخورد خواهد نمود و از این پس مماشاتی وجود ندارد.

بر اساس این گزارش، دادستان شهرستان رامشیر در مورد دامادهای رامشیری که عصر امروز بازداشت شد، گفت: احتمالا تا ساعاتی دیگر این افراد با مراقبت نیروی انتظامی به محل سکونت خود روانه شوند ولی این درحالی است که برای پیگیری های بعدی قضایی باید در دادسرا حاضر شوند و نسبت به تخلف صورت گرفته جوابگو باشند.

رامشیر از شهرستانهای استان خوزستان در 75 کیلومتری شرق اهواز واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 605

به "خبرنگاران چهار داماد رامشیری بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چهار داماد رامشیری بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید