تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شروع شد

به گزارش جام پارسی، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس از امروز تا خاتمه هفته جاری انجام می گردد، البته برای دانشجویان غیرایرانی ساختمان مجزا در نظر گرفته شده است.

تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

محمد حسن نصرتی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی جام پارسی، با اشاره به شروع تخلیه خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه گفت: این دانشگاه دارای 7 خوابگاه در قالب یک مجتمع بزرگ خوابگاهی است که همه آنها از امروز تا خاتمه هفته تخلیه خواهند شد، البته با دانشجویانی که که مشکل اسکان داشتند هماهنگی لازم اجرا شده است تا بتوانند تا خاتمه هفته در خوابگاه دیگری که ضدعفونی و بهداشت آن مورد تأیید است، حضور یابند.

دانشجویان غیر ایرانی در ساختمان ضدعفونی شده استقرار می یابند

وی اضافه کرد: در حال حاضر دانشگاه تربیت مدرس دارای دانشجویان غیرایرانی از کشورهای افغانستان، عراق و چین است به طوری که اکنون 100 دانشجوی عراقی، بیش از 50 دانشجوی افغانی و 5 دانشجوی چینی از خوابگاهی که در آن مستقر بودند تخلیه شده و دانشجویان در ساختمان دیگری که از نظر بهداشتی مورد تأیید است انتقال داده شدند. همچنین یکی از دانشجویان چینی در سفری که به کشورش داشته بود، از زمان بازگشت در دو هفته گذشته تحت قرنطینه قرار داشت و سلامت او مورد آنالیز نهاده شد، در نتیجه سلامت او اکنون تأیید شده است. به طوری که در کنار دیگر دانشجویان غیرایرانی اسکان دارد.

40 درصد از دانشجویان از خوابگاه دانشجویی استفاده می نمایند

نصرتی با اشاره به اینکه 40 درصد دانشجویان این دانشگاه در خوابگاه های دانشجویی استفاده می نمایند، توضیح داد: خوابگاه دختران این دانشگاه و همچنین خوابگاه متأهلی دانشجویان در داخل پردیس مرکزی واقع شده است. همچنین این دانشگاه دارای خوابگاه های دیگری در پردیس دانشکده کشاورزی در اتوبان تهران ـ کرج و تعداد محدودی دیگر در سطح شهر تهران است که از امروز تا ظرف سه روز آینده نسبت به تخلیه آنها اقدام می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 480

به "تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه خوابگاه دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید