بازدید فرمانده نیروی دریایی آذربایجان از کارخانجات نیروی دریایی ارتش

به گزارش جام پارسی، فرمانده نیروی دریایی آذربایجان در جریان سفر به استان هرمزگان ضمن دیدار با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی از کارخانجات این نیرو مستقر در بندرعباس بازدید کرد.

بازدید فرمانده نیروی دریایی آذربایجان از کارخانجات نیروی دریایی ارتش

به گزارش جام پارسی، ادمیرال زائور همت اف فرمانده نیروی دریایی آذربایجان در صدر هیئتی بعد از دیدار با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش (نداجا) با حضور در کارخانجات این نیرو مستقر در بندرعباس ضمن دیدار با ناخدایکم فاضل نیا، از قسمت های مختلف این مجموعه صنعتی- دفاعی بازدید بعمل آورد.

ناخدا یکم فاضل نیا فرمانده کارخانجات نداجا با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در تعمیر و ساخت یگان های شناور سطحی، زیرسطحی و پروازی خودکفا است، اظهار کرد: تحریم های ظالمانه دشمن به هیچ عنوان از عزم و پشتکار جوانان در این مجموعه صنعتی و نظامی نکاسته بلکه این جوانان با تخصص، تعهد و ولایت مداری توانسته اند به شعار ما می توانیم به معنی واقعی کلمه جامه عمل بپوشانند.

وی افزود: آنچه را که امروز در این کارخانجات مشاهده می کنید تنها گوشه ای از تلاش های جوانان این مرز و بوم است.

در ادامه ادمیرال زائور همت اف ضمن خرسندی از حضور خود در این مجموعه بزرگ صنعتی و نظامی خاطر نشان کرد: با وجود این ظرفیت های عظیم در حوزه دریایی، بی شک نیروی دریایی آذربایجان بدنبال تبادل دانش و ارتباط تاثیرگذار در تمام حوزه ها با نیروی دریایی ایران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 74

به "بازدید فرمانده نیروی دریایی آذربایجان از کارخانجات نیروی دریایی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید فرمانده نیروی دریایی آذربایجان از کارخانجات نیروی دریایی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید