آخرین شرایط محیط بانان مجروح، ضاربین همچنان متواری هستند

به گزارش جام پارسی، گزارشهای دریافتی از آخرین شرایط محیط بانان مجروح استان گلستان حاکی از بهبود شرایط مهدی مجنی پور و هشیاری نسبی محمد تمسکنی است.

آخرین شرایط محیط بانان مجروح، ضاربین همچنان متواری هستند

مهدی مجنی پور که پس از انتقال به بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، از شب گذشته به بخش منتقل شده و شرایط فعلی وی رو به بهبود می باشد.

محیط بان مهدی مجنی پور در بیمارستان پنجم آذر شهر گرگان

بر اساس اطلاعات دریافتی محیط بان محمد تمسکنی همچنان در بخش ICU بیمارستان پنجم آذر گرگان تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است و از ظهر امروز سطح هشیاری وی کمی افزایش یافته است.

به گفته پزشک معالج، چاقویی که از پشت سر وارد بدن وی شده است، پس از عبور از بین دنده ها، ضمن پاره کردن پرده جنب به شش آسیب رسانده و در فاصله بسیار کمی از قلب وی متوقف شده است.

محیط بان محمد تمسکنی در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان پنجم آذر شهر گرگان

معاینات پزشکی نشان می دهد که محمد تمسکنی علاوه بر بازو، هر دو کتف و کمر، از ناحیه گردن نیز هدف چاقو و از ناحیه صورت (زیر فک) مورد اصابت تبر قرار گرفته است.

بر اساس جزئیات اعلام شده از حادثه، عصر روز گذشته محیط بانان پس از شنیدن صدای شلیک گلوله در منطقه جنگلی نوهور حوالی روستای آهنگر محله راهی محل می شوند و زمانیکه قصد دستگیری 2 نفر شکارچی غیرمجاز را داشتند، همدستان آنها با یک خودروی جیپ به موتورسیکلت مامورین کوبیده و پس از سرنگون شدن محیط بانان، از خودرو پیاده شده و با تبر، چوب و چاقو محیط بانان را به شدت مجروح نموده و متواری می شوند.

محیط بانان حاضر در این حادثه مسلح نبوده و به صورت ناجوانمردانه ای به وسیله هشت نفر شکارچی غیرمجاز مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

ضاربین که از افراد محلی بوده و شناسایی شده اند همچنان متواری بوده و کوشش نیروهای امنیتی برای دستگیری آنها ادامه دارد.

منبع:مهر

منبع: دالاهو
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1841

به "آخرین شرایط محیط بانان مجروح، ضاربین همچنان متواری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط محیط بانان مجروح، ضاربین همچنان متواری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید