نیکبخت واحدی: اگر کسی در استادیوم به من فحاشی کند دعوا می کنم

به گزارش جام پارسی، اگر استقلال بازنده دربی باشد وارد چالش بزرگی شده، امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد.

نیکبخت واحدی: اگر کسی در استادیوم به من فحاشی کند دعوا می کنم

علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال گفت: اگر به استادیوم بروم و کسی به من فحاشی کند دعوا به راه می اندازم.

به گزارش میزان علیرضا نیکبخت واحدی در مورد دربی روز یک شنبه پرسپولیس و استقلال گفت: اینکه می گویند شرایط دربی فرق می نماید درست است. استقلال اگر برنده این بازی باشد می تواند این سه بازی گذشته را فراموش کند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر استقلال بازنده دربی باشد چه اتفاقی رخ می دهد، گفت: اگر استقلال بازنده دربی باشد وارد چالش بزرگی شده، امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد.

بازیکن پیشین تیم ملی در مورد اینکه باتوجه به شرایط جدول، پرسپولیسی ها فکر می نمایند به راحتی استقلال را شکست می دهند، اعلام کرد: اگر پرسپولیسی ها چنین فکری نمایند، مسرور می شوم! اتفاقا همواره برعکس بوده و هر تیمی ضعیف تر بوده برنده شده است.

نیکبخت درباره اینکه آیا برای تماشای دربی به استادیوم می رود، مطرح کرد: نه اصلا، در خانه با خیال راحت بازی را تماشا می کنم. اگر به استادیوم بروم حرص می خورم و دوست ندارم این اتفاق رخ بدهد. اگر به استادیوم بروم و کسی به من فحاشی کند دعوا می کنم! به خاطر همین به استادیوم نمی روم. جنبه استادیوم رفتن هم ندارم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 53

به "نیکبخت واحدی: اگر کسی در استادیوم به من فحاشی کند دعوا می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکبخت واحدی: اگر کسی در استادیوم به من فحاشی کند دعوا می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید