نجات 70 گربه از خانه مردی که به خود شلیک کرد

به گزارش جام پارسی، پلیس در جریان تحقیق در مورد مردی که در ناحیه شکم گلوله خورده بود، وارد خانه اش در نیوهمپشایر آمریکا می شود و خود را با حدود 70 گربه روبه رو می بیند.

نجات 70 گربه از خانه مردی که به خود شلیک کرد

به گزارش خبرنگاران، اسکات کین، رئیس پلیس کنزینگتون در گفتگو با نشریه نیوزویک سیر تحولاتی را که به بازدید از خانه مرد مذکور انجامید، بازگو کرد. به گفته کین، بامداد روز چهارشنبه، مردی با زخم گلوله در شکمش خود را به بیمارستان اگزتر می رساند.

وی ادعا کرد که اسلحه اش حین تمیز کردن از دستش روی نیمکت می افتد و گلوله به شکمش اصابت می کند، اما پلیس با توجه به اینکه همسرش به جای صدا کردن آمبولانس، او را با اتومبیل به بیمارستان می رساند، به این مورد مظنون می شود.

کین گفت: با ما از اتاق اورژانس بیمارستان تماس گرفتند و گفتند بیماری با زخم گلوله در شکمش آنجاست. آن ها [شرایط] را عجیب دیدند، زیرا همسر این مرد او را با اتومبیل به بیمارستان رسانده بود و آن ها آمبولانس خبر نکرده بودند.

پلیس تصمیم می گیرد برای تحقیق در مورد این واقعه عجیب به خانه این مرد برود و متوجه می شود که در این خانه بیش از 70 گربه از بچه گربه گرفته تا گربه های بزرگ وجود دارد و فضای آن مملو از بوی شدید ادرار و مدفوع گربه است.

کین گفت: خانه را گربه ها برداشته بودند. سراسر آن پوشیده از ادرار و مدفوع گربه بود. در ابتدا که پلیس وارد خانه شد، تصور می کردیم تعداد گربه ها 30 عدد باشد، اما حالا می بینیم حدود 70 گربه [در آن خانه] بوده است.

ماموران کنترل حیوانات به دلیل غیربهداشتی بودن شرایط زندگی در آن خانه برای نجات گربه ها وارد عمل شدند. آن ها همچنان خانه مذکور را زیر نظر دارند تا اطمینان حاصل کنند که همه گربه ها به درستی نجات داده شده اند.

گربه ها در مرکز انجمن جلوگیری از ظلم علیه حیوانات در نیوهمپشایر اسکان داده شدند و پیش از آن که برای پذیرفته شدن در خانه های صاحبان جدیدشان آماده شوند، تحت معاینات پزشکی قرارگرفته اند.

استیو اسپرول، مدیر خدمات سازمان حمایت حیوانات نیوهمپشایر گفت: گربه ها در خانه ای به وضوح پر ازدحام زندگی می کردند. هنوز در مورد شرایط گربه ها تصمیم گیری نشده است. دامپزشک ما در طول روز های آینده آن ها را ارزیابی خواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1590

به "نجات 70 گربه از خانه مردی که به خود شلیک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات 70 گربه از خانه مردی که به خود شلیک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید