در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group

به گزارش جام پارسی، مراسم پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط روز پنجشنبه 30 بهمن ماه در دفتر مرکزی این شرکت واقع در اصفهان برگزار گردید.

در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group

در این مراسم که داستان یک تغییر نام گذاری شده بود و با حضور همکاران این مجموعه و تنی چند از مدیران سایر کسب و کارهای نوین و سرمایه گذاران اصفهانی برگزار گردید، حمیدرضا اشجع بنیانگذار و مدیرعامل مستربلیط از راستا و چالش هایی که این مجموعه برای رسیدن به جایگاه فعلی به عنوان یک مجموعه کسب و کار فعال گردشگری دیجیتال طی نموده است، اهداف و چشم اندازهای MrBilit Group گفت:

به گفته اشجع، هدف اصلی MrBilit Group این است که با تسهیل سفر کردن، مسافرت را برای همه آدم ها راحت و کم هزینه کند تا آدم های بیشتری سفر نمایند و با بهتر شدن آدم ها از طریق فرصت هایی که در سفر کردن وجود دارد، جهان جای بهتری گردد.

وی اضافه کرد:

در حال حاضر با بهره گیری از شیوه های نوین توانسته ایم به فعال ترین مجموعه گردشگری ایران تبدیل شویم.

بنیانگذار مستربلیط بعلاوه در خصوص نام گذاری جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط گفت:

داستان یک تغییر به عنوان شعار جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط انتخاب شد، زیرا تغییرات بزرگی در مستربلیط در حال وقوع است و در سال نو با تمرکز روی این تغییرات به سوی هدف پیش می رویم.

در ادامه مرتضی یراقی فرد، مدیر پایرتس که یکی از فعال ترین استارت آپ استودیوهای ایران و تنها استارت آپ استودیوی تخصصی گردشگری است مبحث نوآوری و تاثیر بزرگ این اتفاق در سازمان ها را مطرح نمود و گفت:

ضرورت دارد که مجموعه ها مطابق با احتیاج جامعه توجه ویژه ای به نوآوری داشته باشند.

مدیر استارت آپ استودیوی پایرتس اضافه کرد:

در حال حاضر فرایند نوآوری و توسعه در پایرتس به تولد چند استارت آپ فعال در حوزه گردشگری منجر شده است که رادار 361، پوآرو، ایرانگرد، دی بوکینگ و... بعضی از آن ها هستند. وی در سرانجام از علاقه مندان به همکاری با پایرتس برای حضور در این استارت آپ استودیو دعوت کرد.

در بخش دیگری از این مراسم متین شیرازی نژاد، کارشناس ارشد منابع انسانی مستربلیط، نیز از نتیجه تغییرات کوچک در ایجاد موفقیت های بزرگ گفت و با اشاره به شعار مراسم پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط گفت:

در سال نو شاهد اعمال تغییراتی در مستربلیط خواهیم بود که نتیجه آن موفقیت های بزرگ برای این مجموعه خواهد بود.

در سرانجام مراسم، آیین تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group برگزار گردید. عتیق گشت که سابقه فعالیت آن به 12 سال می رسد حالا با نام MrBilit Group شناخته می گردد که آژانس مسافرتی عتیق گشت، مستربلیط و استارت آپ استودیوی پایرتس از زیرمجموعه های آن هستند.

منبع: کجارو
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1638

به "در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید