تیم قوی تر مارول برای جایگزینی انتقام جویان در فاز 4 شامل کدام ابرقهرمان هاست؟

به گزارش جام پارسی، فاز چهارم مارول در حال ساخت یک تیم جایگزین قوی تر از تیم اصلی است که شخصیتی مانند کاپیتان مارول را در اختیار دارد. مارول در حال دست و پا کردن یک تیم تازه از انتقام­جویان است که سازماندهی غیر­رسمی تری دارد ولی حتی نیرومندتر از تیم اصلی است. فیلم انتقام جویان: پایان بازی پایانی بود بر حماسه بی نهایت و همچنین پرونده ساخت نخستین تیم انتقام­جویان را نیز بست.

تیم قوی تر مارول برای جایگزینی انتقام جویان در فاز 4 شامل کدام ابرقهرمان هاست؟

تونی استارک و بیوه سیاه کشته شدند، استیو راجرز بازنشسته شد و حتی سازمان انتقام جویان نیز به نوعی منحل شد. تا آن جایی که می دانیم، تیم انتقام جویان از هم پاشیده شد. جیسون در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه می­ گوید: دعا کنید مسئله ای رخ نده، چون گمون نکنم انتقام­جویان دیگه وجود داشته باشند.

ممکن است انتقام ­جویان دیگر به شکل رسمی وجود نداشته باشند، ولی گویی تغییر شکل دادند و تبدیل به یک گروه غیر­رسمی متشکل از چند قهرمان شدند. پیش زمینه این کار در قسمت خاتمه بازی طراحی شد، یعنی آن جایی که بیوه سیاه از طریق یک شبکه­ هولوگرافیک قهرمانان را از سراسر کهکشان گرد هم آورده بود و با کاپیتان مارول، ماشین جنگی، اوکویو، نبیولا و راکت راکون تبادل اطلاعات کرد.

این گروه شبیه گروه ایلومیناتی­ ها در کمیک انتقام­جویان است که شامل ابرقهرمانانی بود که تلاش می­ کردند آشفته بازار کره زمین را رفع و رجوع کنند. صحنه ­ای از شانگ چی و افسانه ده حلقه نشان می ­دهد که قهرمانان دیگر در حال همکاری مشابه هستند و کم کم این موضوع روشن می ­شود که یک گروه اصلی وجود دارد که به طور مخفیانه با یکدیگر در ارتباط هستند. این انتقام جویان از پرقدرت ترین و با تجربه ترین ابر قهرمان ها هستند، اگرچه مشخص نیست که آیا هنوز نگهبانان کهکشان به آن ها می­ پیوندند یا نه.

نیک فیوری و تالوس ممکن است از این اتحاد غیر­رسمی انتقام ­جویان خبردار نشده باشند. از این ها گذشته، تالوس اصلا نمی­ دانست زمانی که داشت خود را جای فیوری جا می زد و مدام از او سوال می­ شد که چرا انتقام­جویان در قضیه حملات مایستریرو دخالت نمی ­کنند چه بگوید. در زیر شخصیت­ هایی که ممکن است به آن ها مرتبط باشند ذکر خواهد شد:

ماشین جنگی بخشی از تیم اولیه بیوه سیاه بود

می ­توان این قضیه را بیان نمود که ماشین جنگی در حال حاضر قوی­ ترین انتقام­جوی اهل زمین است. جیمز رودز در مرد آهنی 2 زره مرد آهنی را پوشید و خیلی زود تبدیل به ماشین جنگی شخصی دولت امریکا شد. سیستم هایش در گذر سال ها از طریق تونی استارک ارتقاع پیدا کرد، ولی او بزرگ ترین ارتقاع نیروی خود را زمانی به دست آورد که دوباره هویت (میهن پرست آهنی) خود را بازپس گرفت.

او در خاتمه بازی لباسی می ­پوشید که به نام میهن پرست آهنی کهکشانی معروف بود که بر اساس گفته­ های آدام راس، مرحله ­های آمادگی مختلفی دارد. او در تیم انتقام ­جویان بیوه سیاه بود و تلاش کرد رونین را پیدا کند و هم چنین خود را مربی نسل بعدی ابر­قهرمان ها می دانست و این را روی سم ویلسون در فالکون و سرباز زمستان اجرا کرد.

اوکوی نیز با تیم بیوه سیاه همکاری کرد

استیو راجرز، پس از کاپیتان امریکا: جنگ داخلی بین تیم انتقام ­جویان و خانواده­ سلطنتی واکاندا روابط محبت آمیز برقرار کرد، اگرچه احتمالا بسیاری از ساکنین واکاندا پس از حمله تانوس در انتقام­جویان: جنگ بی نهایت از این دوستی پشیمان شدند.

واکاندا پس از اینکه تانوس بشکن زد دچار هرج و مرج و آشوب شد چون پلنگ سیاه و تعدادی از اعضای مهم خانواده سلطنتی از روی زمین محو شدند. اما اوکوی باقی ماند و به مبارزه ادامه داد. او بخشی از کنفرانس هولوگرافیکی بیوه سیاه در انتقامجویان: خاتمه بازی بود و احتمالا هنوز هم هست. این بدین معناست که این انتقام­ جویان به فناوری واکاندا دسترسی دارند و جایگزین پلنگ سیاه می تواند به واسطه اوکوی از آغاز به انتقام­ جویان متصل باشد.

کاپیتان مارول در اطراف تیم انتقام جویان پرسه می زند

کرول دنورز کمی پس از بشکن تانوس به زمین بازگشت و انگار با تیم انتقام­جویان در تماس بوده و در کنفرانس هولوگرافیکی بیوه سیاه نیز حضور داشته است. در انتقام­جویان: خاتمه بازی خیلی ظریف به بازگشت چند باره او به زمین در پنج سال آینده اشاره شد که شاید توضیح دهد که او چگونه می ­تواند الهام بخش کامالا خان در ایفای نقش خانم مارول در فاز چهار باشد.

او احتمالا با ماشین جنگی مصاحبههایی داشته است. در کمیک، این دو با هم رابطه نزدیکی دارند. تیزر شانگ چی و افسانه ده حلقه نشان داد که کاپیتان مارول هنوز در تیم حضور دارد چون وانگ توانست او را برای مصاحبه درباره ده حلقه فرا بخواند.

وانگ هم اکنون برای دنیای مارول بسیار مهم است

یکی از اساتید با تجربه تر هنرهای عرفانی، یعنی وانگ، در حال حاضر نقش پررنگی در دنیای ابرقهرمان ها دارد. او پس از مرگ استاد اعظم، نقش رهبری در بین اساتید هنرهای عرفانی در کنار دکتر استرنج به دست آورد. وانگ بخشی از گروه انتقام­ جویان در شانگ چی به شمار می رود. چون او کسی است که یک کنفرانس هولوگرافیکی راه اندازی می کند تا بفهمد ده حلقه واقعا چه هستند.

کنجکاوی او حتی پا را فراتر می­ گذارد و او را به ایجاد ارتباط با اوبامینیشن وا می ­دارد که پس از دوئل در باشگاه مشت زنی خنجر طلایی، به او توصیه­ هایی می کند . وانگ یکی از جالب ترین شخصیت­ ها در فاز چهارم است که می ­تواند از دکتر استرنج به عنوان جادوگر عالی رتبه پیشی بگیرد و تجربه او نوید یک عضو قوی برای انتقام­ جویان را می ­دهد.

بروس بنر، هالک

یکی از معدود انتقام­ جویان باقیمانده، بروس بنر است. او با صرف هجده ماه از دوران پس از بشکن تانوس، در آزمایشگاه تبدیل به پروفسور بنر شد. در انتقام جویان: خاتمه بازی هالک تنها انتقام­جوی فعال در آن دوره بود و انگار مسولیت همه انتقام­ جویان را به تنهایی به دوش می­ کشید.

هالک تاوان قهرمان بازیش را در انتقام­جویان: خاتمه بازی با زخمی که بر اثر انرژی آزاد شده از سنگ های ابدیت بر تنش نقش بست، داد. او یکی دیگر از قهرمانانی است که وانگ از آن ها مشورت گرفت. او به شکل بروس بنر باز گشت، با این که دستش آسیب دیده بود.

هنک پم، اولین مرد مورچه ای هم شاید حضور داشته باشد

هنک پم، مرد مورچه ای اصلی، ممکن است عضو دیگر تیم انتقام­ جویان باشد و جایگزین تونی استارک شود. این قضیه در سریال هاک آی و زمانی که کلینت بارتون از یکی از تیرهای پم استفاده می­ کند نشان داده می ­شود. آن تیر نه تنها بخش­ هایی از پم را در خود جای داده بود، بلکه نام شرکت پم نیز روی آن نقش بسته بود که نشان می دهد او بار دیگر مالکیت شرکت قدیمی خود را پس گرفته است و می تواند در غیاب تونی استارک، انتقام جویان را حمایت کند. نفرت هنک از خانواده استارک، تضاد خاصی با این امر دارد و بی شک شرکت هنک تفاوت بسیار زیادی با شرکت استارک خواهد داشت.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1612

به "تیم قوی تر مارول برای جایگزینی انتقام جویان در فاز 4 شامل کدام ابرقهرمان هاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم قوی تر مارول برای جایگزینی انتقام جویان در فاز 4 شامل کدام ابرقهرمان هاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید