تصادف با قطار حین تهیه ویدئوی سلفی

به گزارش جام پارسی، پسر جوان حین تهیه ویدئوی سلفی بر اثر برخورد با قطار کشته شد.

تصادف با قطار حین تهیه ویدئوی سلفی

به گزارش خبرنگاران، یک مرد 22 ساله هندوستانی که نزدیک ریل در حال تهیه ویدئوی سلفی بود بر اثر برخورد با قطار جانش را از دست داد. این حادثه زمانی رخ داد که ساجو چور پشت به یک قطار تندرو مشغول ضبط یک ویدئوی سلفی بود. این اتفاق ساعت 5.30 دقیقه بعدازظهر روز شنبه و در منطقه شارادیو بابا واقع در استان مادهیا پرادش هند رخ داد.

ویدئویی که از طریق دوست قربانی تهیه شده چگونگی وقوع حادثه را نشان می دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که قطار به قربانی نزدیک می شود او ناگهان تلفن همراه خود را مقابل صورتش گرفته و پشت به قطار مشغول ضبط ویدئو می شود. راننده قطار با دیدن این صحنه و به صدا درآوردن سوت قطار تلاش می کند تا این پسر جوان از خطری که جان او را تهدید می کند، آگاه کند. با این حال چور که کاملا محو تهیه ویدئوی سلفی شده همچنان به ایستادن در کنار ریل ادامه می دهد که منجر به برخورد شدید قطار با او می شود.

بیشتر بخوانید

بنا به گزارش پلیس محلی هند قربانی قصد تهیه یک فیلم ماجراجویانه از خود و انتشار آن در صفحه اش در یکی از شبکه اجتماعی را داشت که دچار این حادثه شد. دوست قربانی به رسانه ها گفت که چور در مقابل چشمانش و در فاصله ای بسیار نزدیک به شدت با قطار برخورد کرد و جان باخت.

گفتنی است؛ پلیس هند مشغول تحقیقات در مورد این حادثه است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1567

به "تصادف با قطار حین تهیه ویدئوی سلفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف با قطار حین تهیه ویدئوی سلفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید