ترس ستاره استقلال از کرونا؛ می خواهم از ایران بروم!

به گزارش جام پارسی، شنیده می گردد بازیکن کروات استقلال که با شیوع ویروس کرونا در ایران همسر و خانواده اش به شدت نگران سلامتی او هستند از باشگاه استقلال در خواست مرخصی نموده تا به کشورش برگردد و پس از انتها اپیدمی این ویروس در ایران دوباره برگردد.

ترس ستاره استقلال از کرونا؛ می خواهم از ایران بروم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هرویه میلیچ بازیکن کروات استقلال که چند وقت پیش صاحب دومین فرزند خودش شده است، این روزها حسابی نگران اپیدمی ویروس کرونا در ایران است. گفته می گردد همسر این بازیکن که بعد از ماجرای هدف قراردریافت هواپیمای مسافربری اوکراینی و بالا دریافت تنش های نظامی بین ایران و امریکا مخالف بازگشت او به تهران بود، این روزها حسابی نگران است و از همسرش خواسته تا فروکش کردن کرونا به کرواسی برگرد. به خصوص که چند روز پیش خبر سرماخوردگی ناگهانی او در کویت و غیبت اش مقابل الاهلی هم منتشر شد. با توجه به اینکه استقلال در کوران رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قراردارد، باشگاه استقلال اجازه ترک کردن اردوی تیم و بازگشت او به کرواسی را نمی دهد. از باشگاه استقلال خبر می رسد میلیچ با اشاره به نگرانی خانواده اش از باشگاه درخواست مرخصی نموده که فعلا با آن موافقت نشده است و این بازیکن از شرایط موجود نگران و ناراضی است. به ویژه اینکه می بیند لیگ ایتالیا به همین دلیل ودر شرایط مشابه تعطیل شده است.

لازم به ذکر است که آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس هم به همین دلیل و بهانه حاضر به بازگشت از مرخصی یک روزه اش در دوبی نیست!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 491

به "ترس ستاره استقلال از کرونا؛ می خواهم از ایران بروم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترس ستاره استقلال از کرونا؛ می خواهم از ایران بروم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید