بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به روز رسانی لیست تأمین اجتماعی

به گزارش جام پارسی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به بروز رسانی لیست بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی گفت: حدود 25 هزار نفر راننده جدید مشمول بیمه می شوند.

بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به روز رسانی لیست تأمین اجتماعی

علیرضا قنادان در گفت وگو با جام پارسی، با اشاره به توافق شهرداری تهران و سازمان بیمه تامین اجتماعی برای به روزرسانی لیست بیمه رانندگان تاکسی شرح داد: در سال 91، بیش از 60 هزار نفر از رانندگان تاکسی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند اما از آن زمان تا به امروز این لیست به روز رسانی نشده بود.

وی با بیان اینکه براساس آمار موجود سالانه 5000 نقل و انتقال خودروی تاکسی در تهران انجام می شود و این نشان دهنده ورود رانندگان جدید به این چرخه است، گفت: در این سالها تعداد رانندگان تحت پوشش بنا به دلایلی از جمله ترک کار،مرگ و... کم شده اما اجازه اضافه شدن تاکسیرانان جدید به این سازمان داده نشد که طی آخرین توافقات اجرا شده مقرر شد این لیست بعد از 8سال به روز رسانی شود که به نظر می رسد حدود 25 هزار نفر راننده تاکسی جدید مشمول این بیمه شوند.

قنادان با تاکید براینکه این توافق مهم طی دو هفته آینده اجرایی می شود، ادامه داد: از رانندگان تاکسی درخواست می شود در خصوص تمدید به موقع پروانه تاکسیرانی خود حساسیت زیادی داشته باشند؛ چرا که دریافت کلیه خدمات و یارانه های مرتبط با تاکسیرانان، مستلزم دارا بودن پروانه معتبر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 427

به "بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به روز رسانی لیست تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه 25هزار راننده تاکسی تهران در انتظار به روز رسانی لیست تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید