استمداد عمران خان از ارتش برای مقابله با شیوع کرونا

به گزارش جام پارسی، نخست وزیر پاکستان در راستای مقابله با شیوع کرونا در این کشور از ارتش برای همکاری و تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی درخواست کمک کرد.

استمداد عمران خان از ارتش برای مقابله با شیوع کرونا

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای خبرنگاران، عمران خان نخست وزیر پاکستان در راستای مقابله با شیوع کرونا در این کشور از نیروهای ارتش برای همکاری و تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی درخواست کمک کرد.

خان پس از جلسه کمیته هماهنگی ملی مبارزه با کرونا گفت: موج سوم این ویروس کل جهان را در برگرفته اوضاع در برخی کشورها بسیار بد است.

وی اضافه کرد: مردم در پاکستان اقدامات احتیاطی را انجام نمی دهند و ما می ترسیم طی چند روز آینده شرایط پاکستان مانند هند شود.

به گفته خان، اگر ما سال گذشته به بیمارستان ها توجه نمی کردیم امروز شاهد شرایط بدتری در پاکستان بودیم. اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی بسیار ضروری است و اگر شرایطی مانند هند اتفاق بیفتد، ما مجبور به اعلام قرنطینه کامل خواهیم شد.

نخست وزیر پاکستان یادآور شد: سال گذشته در پاکستان مقررات و ضوابط بهداشتی بسیار خوب رعایت شد اما در حال حاضر این موضوع رها شده و من بارها و بارها اعلام کرده ام که اگر این اتفاق بیفتد، ما مجبور خواهیم شد همه چیز را ببندیم.

به گفته وی، در حال حاضر تنها عاملی که این ویروس را از بین می برد رعایت پروتکل های بهداشتی است و این بار ما نه تنها از پلیس و نیروهای امنیتی بلکه از ارتش نیز خواسته ایم که به خیابان ها بیایند و مردم را وادار به رعایت شیوه نامه های بهداشتی کنند.

ح

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1322

به "استمداد عمران خان از ارتش برای مقابله با شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمداد عمران خان از ارتش برای مقابله با شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید