موفقیت بچه ها نقاش ایرانی در پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی

به گزارش جام پارسی، 10 عضو مراکز فرهنگی - هنری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

موفقیت بچه ها نقاش ایرانی در پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این مسابقه با موضوع شهر و محل زندگی شما در سال 2021 برگزار گردید و از میان 1800 اثر از 15 کشور،10 کودک ایرانی پیروز به کسب جایزه، نشان و دیپلم افتخار این رویداد بین المللی شدند.

بر اساس این گزارش، کیمیا پوررضایی 9 ساله از کانون بهبهان استان خوزستان در این مسابقه، جایزه بزرگ و دیپلم افتخار را از آن خود کرد.

بعلاوه آیسا جافری 7 ساله از کانون خرم آباد استان لرستان، فرشته عبدی 12 ساله و حدیثه عالمی 10 ساله هر دو از کانون شیرین سو استان همدان، الناز خدابخشی 10 ساله از کانون چرمهین استان اصفهان، نگین یارعلی 14 ساله از کانون داران استان اصفهان، نیکو جنتی 12 ساله از کانون ملک شهر استان اصفهان، ستایش نصوحی 11 ساله از کانون مبارکه استان اصفهان، نیروانا روستایی 10 ساله از کانون اهواز استان خوزستان و بیتا جدی 10 ساله از کانون گرمی استان اردبیل، از مسابقه بین المللی رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند. کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با ارسال 30 اثر در مسابقه بین المللی نقاشی رومانی با موضوع شهر و محل زندگی شما شرکت کرد که 10 نقاشی بچه ها و نوجوانان برگزیده پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی رومانی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1596

به "موفقیت بچه ها نقاش ایرانی در پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت بچه ها نقاش ایرانی در پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید