مبلغ قرارداد کاپیتان تیم ملی با آ. اک یونان فاش شد

به گزارش جام پارسی، احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران یکی از گزینه های مدنظر باشگاه آ. اک یونان در جابجایی تابستانی است و اگر مسئله ای پیش نیاید، این مدافع تیم سپاهان، فصل بعد در سوپر لیگ یونان بازی خواهد نمود.

مبلغ قرارداد کاپیتان تیم ملی با آ. اک یونان فاش شد

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

حاج صفی سابقه بازی در تیم های پانیونیوس و المپیاکوس یونان را داشت، اما بعد از رسانه ای شدن مذاکراتش با تیم آ. اک، جو منفی علیه او در یونان شکل گرفت.

باوجود بیانیه شدید انجمن طرفداران آ. اک علیه کاپیتان ایران، به نظر می رسد انتقال حاج صفی به این تیم قطعی است و موافقت های لازم انجام شده است.

روزنامه فورزا یونان از توافق شفاهی حاج صفی با آ. اک و موافقت دیمیتریس ملیسانیدیس مالک باشگاه با جذب این مدافع ایرانی خبر داده است.

به نوشته این روزنامه، حاج صفی به وسیله یک مدیر برنامه یونانی که دوستی نزدیک و دیرینه ای با دیمیتریس دارد به باشگاه آ. اک معرفی شده و همین موضوع موافقت مالک آ. اک را در پی داشته است.

فورزا خاطرنشان کرد مبلغ قرارداد حاج صفی با آ. اک 300 هزار یورو خالص به علاوه پاداش است و انتقال او به اسم بازیکن آزاد صورت می گیرد. در واقع آ. اک پولی بابت انتقال حاج صفی به باشگاه سپاهان پرداخت نمی کند.

کریم انصاریفرد دیگر کاپیتان تیم ملی ایران هم فصل گذشته در تیم آ. اک بازی کرد و در صورت انتقال قطعی حاج صفی، تیم ملی ایران دو نماینده در این تیم خواهد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1374

به "مبلغ قرارداد کاپیتان تیم ملی با آ. اک یونان فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ قرارداد کاپیتان تیم ملی با آ. اک یونان فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید