مالکان تاکسی های کاربراتوری برای نوسازی اقدام نمایند

به گزارش جام پارسی، معاون بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران با توجه به ممنوعیت تردد و فعالیت تاکسی های کاربراتوری از مالکان این خودرو ها خواست در کمترین زمان برای نوسازی تاکسی خود اقدام نمایند.

مالکان تاکسی های کاربراتوری برای نوسازی اقدام نمایند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید علی محتشی پورمعاون بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران، با بیان این مطلب گفت: با توجه به اطلاع رسانی های پیشین و بر اساس الزامات نو، تردد هر نوع خودرو و به طور تعیین تاکسی کاربراتوری در کلان شهر ها و به تبع آن شهر تهران، ممنوع است.

وی اضافه نمود: متعاقب این ممنوعیت، پلیس راهور موظف به راهنمایی این خودرو ها به پارکینگ است، ضمن این که سازمان تاکسیرانی شهر تهران نیز طبق قوانین مجاز به تمدید پروانه بهره برداری مالکان این دسته از تاکسی ها نیست.

معاون بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در ادامه از صاحبان هزار و پانصد تاکسی کاربراتوری فعال در شهر تهران خواست بویژه پس از فراهم آمدن مجدد امکان نوسازی به وسیله روش نقدی، هر چه سریعتر نسبت نوسازی خودروی خود اقدام نمایند.

محتشمی پور توضیح داد: عدم توجه به نوسازی از سوی مالکان تاکسی های کاربراتوری، ممانعت از تردد آن ها در سطح شهر و حذف سهمیه سوخت تاکسی را در پی خواهد داشت که این امر می تواند علاوه بر ایجاد مسائل معیشتی برای این افراد ایجاد خلل در سیستم حمل و نقل عمومی را نیز موجب گردد.

بیش از 70 هزار تاکسی در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران در حالی فعال است که نیمی از این ناوگان فرسوده است بعلاوه تاکسیرانی شهر تهران یکی از بزرگترین ناوگان حمل و نقل عمومی در دنیا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1728

به "مالکان تاکسی های کاربراتوری برای نوسازی اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان تاکسی های کاربراتوری برای نوسازی اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید