لهجه فروشنده، خریداران خانه را به اشتباه انداخت!

به گزارش جام پارسی، یک زوج جوان انگلیسی که می خواستند یک آپارتمان دو خوابه بخرند، به علت لهجه عجیب فروشنده یک عمارت متروکه در اسکاتلند را خریداری کردند.

لهجه فروشنده، خریداران خانه را به اشتباه انداخت!

به گزارش خبرنگاران، کال هانتر و کلر سگرن تصور می کردند که یک آپارتمان با تخفیف در گلاسکو را به مبلغ 30 هزار پوند (37 هزار دلار) خریداری نموده اند، اما قبل از اینکه خانه را تحویل بگیرند متوجه شدند که خانه ای که خریدند یک عمارت 120 ساله است که احتیاج به تعمیرات اساسی دارد.

پیشنهادات خرید مسکن در اسکاتلند از نظر قانونی لازم الاجرا است، به این معنی که این زوج باید ویلای شش خوابه جیمز وود در دانون را می خریدند بنابراین کال و کلر، که فقط یک بار به اسکاتلند سفر کردند، آستین های خود را بالا زدند و قصد دارند حالا که این عمارت را خریداری نموده اند، آن را به خانه رویایی خود تبدیل نمایند.

وقتی که آن ها پیشنهاد خرید خانه را ارسال کردند، همه افراد حراجی از آن خارج شدند. در دفترچه حراج که روی هر جایگاه قرار گرفته بود، اطلاعاتی در خصوص تمام املاک به جای مانده وجود داشت.

پشت آن صفحه، صفحه ای دیگری وجود داشت که شماره مربوط به ملک را نشان می داد. هنگامی که آپارتمانی که این زن و شوهر برای خرید آن برنامه ریزی نموده بودند، نمایش داده شد، اتفاقی عجیب رخ داد. در صفحه نمایش، کیل دستش را بالا برد، اما خودش را در حراج تنها دید.

کیل گفت:مشکل این بود که حراجی ها سریع صحبت می کردند، مردم گلاسکو لحن تندی دارند و من واقعاً برای فهمیدن آنچه آن ها می گفتند کوشش می کردم و متوجه عددهایی که می خواندند نشدم. همه چیز به سرعت رخ داد، آن ها پیشنهاد من را به حراج گذاشتند. وقتی دوباره به صفحه نگاه کردم، وحشت زده و شوکه شدم و فهمیدم که شماره در بروشور و شماره روی صفحه نمایش با هم مطابقت ندارند، آن وقت بود که متوجه شدم عمارت متروکه ای را به جای آپارتمانی که برایش برنامه ریزی نموده بودیم، خریداری کردم.

این خانه متروکه 20 سال خالی از سکنه بود و در آن مبلمان کپک زده و تابلو های نقاشی وجود داشت و سقف خانه کاملا خراب شده بود. آب و برق ملک هم قطع است. شرایط این زوج بسیار پیچیده تر از خرید اشتباهی خانه است. این زوج تنها نیمی از ساختمان را خریداری نموده بودند و فقط 6 ماه وقت داشتند تا بتوانند نیمه دیگر آن را هم بخرند و بالاخره پیروز شدند تا تمام ملک را از آن خود نمایند.

لازم به ذکر است که این زوج از سال 2019 تا به امروز به صورت تمام وقت در خانه تازه خود کار می نمایند و سعی می نمایند اشتباهشان را جبران نموده و عمارت متروکه را به خانه رویایی خودشان تبدیل نمایند.

منبع: خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1423

به "لهجه فروشنده، خریداران خانه را به اشتباه انداخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لهجه فروشنده، خریداران خانه را به اشتباه انداخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید