قبل از جام جهانی یک ملاقات محبت آمیز دیگر برگزار می کنیم، 25 آبان، زمان اعزام تیم ملی به قطر (تور دوحه)

به گزارش جام پارسی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: در کوشش هستیم 5 روز قبل از اعزام به قطر با تیمی از حاشیه خلیج فارس هماهنگ کنیم.

قبل از جام جهانی یک ملاقات محبت آمیز دیگر برگزار می کنیم، 25 آبان، زمان اعزام تیم ملی به قطر (تور دوحه)

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

مهدی محمد نبی درباره اتمام اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش، گفت: ما اردوی 12 روزه ای را در وین داشتیم و بچه ها صبح و بعد از ظهر تمرینات خود را برگزار کردند. جدا از اینکه کارلوس کی روش در جلسات فنی بررسی تیم های رقیب را داشت، اردو از نظم خیلی خوبی برخوردار بود. تیم ملی جایی است که باید اخلاق حرفه ای، نظم، انضباط، تمرین و انگیزه برای مسابقه در آن حاکم باشد.

وی اضافه نمود: خوشبختانه در این دو بازی هم نتیجه خوبی به دست آوردیم. نایب قهرمان آمریکای جنوبی که قهرمان دو دوره جام جهانی است یعنی اروگوئه را به راحتی شکست دادیم. البته ملاقات با سنگال، قهرمان آفریقا هم می توانست خیلی بهتر باشد، اما تمرکز مقداری کمتر شده بود.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درمورد اینکه آیا تیم ملی باز هم بازی تدارکاتی خوب و قوی قبل از جام جهانی برگزار خواهد نمود، گفت: ملاقات با روسیه منتفی شد. تیم ما 25 آبان به قطر اعزام می گردد. می خواهیم 12 نوامبر یک ملاقات محبت آمیز برگزار کنیم که با توجه به تاریخ میلادی طبق صحبتی که با کی روش نموده ایم ، ملاقات محبت آمیز ای را در تهران قبل از اعزام به قطر انجام می دهیم. تیم 5 روز قبل از مسابقات به قطر اعزام می گردد.

نبی توضیح داد: در کوشش هستیم یک بازی تدارکاتی در تاریخ 19 یا 20 آبان و 5 روز قبل از اعزام به قطر با تیمی از حاشیه خلیج فارس هماهنگ کنیم. در این جهت با توجه به چند هفته کمی که به جای مانده کی روش طبق تقویم فنی اش نقطه نظرات خودش را دارد. امیدوارم در این مدت طبق تعاملی که با باشگاه ها شده تمرینات خوبی را تا قبل از اعزام به جام جهانی داشته باشیم.

وی درخصوص زمان بازگشت کی روش به ایران شرح داد: آخر هفته آینده در تهران است.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درمورد حواشی مربوط به سرپرست این تیم در اردوی اتریش و اینکه حمیرا اسدی در بازی اول به عنوان مدیر تیم معرفی شده بود، گفت: دنبال حاشیه نباشید.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درخصوص انتخاب محسن معتمدکیا به عنوان مدیر رسانه ای تیم ملی به صورت موقت، گفت: من هم شنیده ام او به عنوان مدیر رسانه ای انتخاب شده است.

نبی درمورد حاشیه در اردوی تیم ملی مطرح کرد: هیچ حاشیه ای در تیم ملی وجود نداشت. مطالبی عنوان شد، اما دیدید تیم ملی چه شرایط فنی خوبی داشت و نتایج خوبی گرفت. بازی های بسیار خوبی انجام دادیم و در کنار همه این ها اردوی ما منظم بود و همبستگی خوبی بین بچه ها وجود داشت.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 مهر 1401 بروزرسانی: 8 مهر 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1805

به "قبل از جام جهانی یک ملاقات محبت آمیز دیگر برگزار می کنیم، 25 آبان، زمان اعزام تیم ملی به قطر (تور دوحه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبل از جام جهانی یک ملاقات محبت آمیز دیگر برگزار می کنیم، 25 آبان، زمان اعزام تیم ملی به قطر (تور دوحه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید