جایگزینی مربیان خارجی بر روی نیمکت پرسپولیس؟

به گزارش جام پارسی، سرمربی تیم پرسپولیس تصمیم خود را برای انتخاب دستیار اول خود برای فصل آینده را گرفت.

جایگزینی مربیان خارجی بر روی نیمکت پرسپولیس؟

پس از جدایی داوود فنایی و مظاهر رحیم پور از کادر فنی پرسپولیس، در هفته گذشته حمید مطهری هم از این تیم جدا شد تا راهنمایی تیم نساجی مازندران را در اختیار بگیرد.

پرسپولیسی ها برای پست مربی بدنساز یک مربی خارجی که البته سابقه کار در فوتبال ایران را دارد، انتخاب کردند و قراردادی هم در این زمینه بسته شد. برای پست مربی دروازه بانان هم قرار بود دینکا آلین که سابقه کار در تراکتور را در کارنامه داشته، به پرسپولیس بیاید، اما پس از اینکه او نتوانست قراردادش را با تراکتور فسخ کند، حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس در پی این هستند تا یک مربی برزیلی را جایگزین داوود فنایی نمایند.

ولسی ننسا، مربی برزیلی تیم الریان قطر گزینه مدیران پرسپولیس برای پست مربی دروازه بان است و به نظر می رسد که کار پیوستن او به جمع سرخ پوشان تا حدود زیادی اجرا شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، این مربی به زودی کار خود را در پرسپولیس شروع خواهد نمود.

از طرف دیگر کریم باقری و سید جلال حسینی قرار است در کادر فنی پرسپولیس حضور داشته باشند تا این دو نفر به عنوان مربیان ایرانی در کادر فعالیت نمایند، اما موضوع مبهم انتخاب دستیار اول یحیی گل محمدی در پرسپولیس است. با جدایی حمید مطهری حالا پرسپولیسی ها در پی یک مربی هستند تا به عنوان دستیار اول در این تیم مشغول به کار شوند. از آنجایی که گزینه موردنظر گل محمدی در بین مربیان ایرانی وجود ندارد، به همین دلیل سرمربی پرسپولیس در پی انتخاب یک مربی خارجی به عنوان دستیار اول خود است تا کادر فنی اش تکمیل گردد.

نکته جالب توجه اینجاست که با جدایی سه مربی پرسپولیس، یحیی گل محمدی سه مربی خارجی را جایگزین آن ها نموده تا بتواند شرایط سرخ پوشان را در فصل بیست و دوم لیگ برتر بهبود ببخشد. با این شرایط باید منتظر یک مربی خارجی دیگر در پرسپولیس باشیم تا تعیین گردد که شرایط کادر فنی سرخ پوشان چه شکلی خواهد شد. نکته جالب توجه درباره کادر فنی پرسپولیس این است که با جدایی سه مربی ایرانی، قرار است سه مربی خارجی فصل آینده در این تیم مشغول به کار شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1758

به "جایگزینی مربیان خارجی بر روی نیمکت پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگزینی مربیان خارجی بر روی نیمکت پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید