تلاش اینتر برای حفظ بروزوویچ با افزایش حقوق

به گزارش جام پارسی، باشگاه اینتر برای کسب اطمینان از ماندن هافبک کروات خود قصد دارد حقوق او را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تلاش اینتر برای حفظ بروزوویچ با افزایش حقوق

به گزارش خبرنگاران، عملکرد خوب مارسلو بروزوویچ در فصل جاری مسئولان باشگاه اینتر را مجاب کرده که مدت قرارداد این بازیکن 27 ساله را افزایش دهند و به همین منظور تراتزوری می خواهد با افزایش حقوق هافبک کروات خود را به تمدید قراردادش تشویق کند.

طبق اعلام نشریه توتواسپورت باشگاه اینتر با توجه به رقم ند چندان بالای بند فسخ قرارداد بروزوویچ (60 میلیون یورو) از بابت از دست دادن این بازیکن احساس خطر می کند و به همین دلیل می خواهد از حفظ او در سن سیرو مطمئن شود.

بروزوویچ سال 2015 از تیم دینامو زاگرب کرواسی به اینتر پیوست و در مدتی که در این تیم بوده، توجه بسیاری از باشگاه های تراز اول اروپا را جلب کرده است.

او به موجب قراردادی که ماه اکتبر سال 2018 با اینترمنعقد کرد، در حال حاضر سالانه 3.5 میلیون یورو حقوق می گیرد اما جوزپه ماریوتا، مدیر اجرایی باشگاه اینتر قصد دارد حقوق او را به 4.5 میلیون یورو افزایش دهد. این در شرایطی است که هنوز دو سال دیگر به خاتمه قرارداد طرفین باقی مانده است.

طبق گزارش نشریه توتواسپورت، اینتر در ازای این افزایش حقوق قصد دارد مدت قرارداد بروزویچ را یک سال دیگر افزایش دهد و احتمال افزایش رقم بند فسخ او نیز وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 656

به "تلاش اینتر برای حفظ بروزوویچ با افزایش حقوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش اینتر برای حفظ بروزوویچ با افزایش حقوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید