بی باک تر از قبل به نشان المپیک فکر می کنم، پیروزی ام تقدیم به تمامی لرها و لرستانی ها

به گزارش جام پارسی، خبرنگاران/لرستان آزادکار وزن 65 کیلوگرم تیم ملی که امروز در انتخابی درون اردویی، جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کرد، می گوید: حالا بی باک تر از قبل به نشان المپیک فکر می نماید.

بی باک تر از قبل به نشان المپیک فکر می کنم، پیروزی ام تقدیم به تمامی لرها و لرستانی ها

مرتضی قیاسی در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن اشاره به رجحان اش در پیکار انتخابی درون اردوی وزن 65 کیلوگرم گفت: بدون استرس و بابرنامه کشتی گرفتم، مسابقه خوبی بود و از نتیجه به دست آمده کاملاً راضی هستم.

وی تأکید کرد: نگاه کادر فنی به تمامی اوزان بسیار حرفه ای و حساب شده است و بهترین تصمیم ممکن با توجه به شرایط وزنی بنده و امیرمحمد یزدانی همین برگزاری درون اردویی با دو کیلوگرم ارفاق بود.

قیاسی در ادامه اضافه کرد: در شرایط برابر و با نتیجه عالی توانستم تمامی برنامه ها را بر روی تشک پیاده کنم و کاملا از کشتی امروزم راضی هستم و خوشحالم توانستم پس از 25 سال به عنوان یک لرستانی دوبنده تیم ملی کشتی را در مسابقات المپیک به تن کنم.

دارنده نشان برنز قهرمانی آسیا ادامه داد: به خوبی تاثیر حضور مداوم در اردوی تیم ملی را احساس می کنم و نتیجه امروز خروجی تمرینات منظم و علمی کادر فنی تیم ملی در این 11 مرحله از برگزاری اردوی های تیم کشتی آزاد بود.

وی یادآور شد: از آخرین حضور یک کشتی گیر لرستانی در المپیک 25 سال می گذرد(غلام رضا محمدی المپیک 1996 آتلانتا) و باید قدر این فرصت به دست آمده را به خوبی بدانم و بتوانم با برنامه ریزی صحیح و مشورت با کادرفنی پرچم مقدس کشورمان را در توکیو به اهتزاز در بیاورم .

قیاسی تأکید کرد: اکنون بی باک تر از قبل تنها به مدال المپیک فکر می کنم. قطعاً حضور غلام رضا محمدی به عنوان مربی در مسابقات المپیک می تواند به موفقیتم یاری کند.

این آزادکار لرستانی در سرانجام گفت: از خانواده ام که همواره حامی و در کنارم بودند، کادر فنی و شخصِ غلام رضا محمدی و هیأت کشتی لرستان نیز تشکر و این پیروزی را به تمامی لرستانی ها و لرهای عزیز تقدیم می کنم.

به گزارش خبرنگاران، قیاسی صبح امروز با رجحان 10 بر 5(ضربه فنی) مقابل امیرمحمد یزدانی در رقابت انتخابی درون اردویی، دوبنده تیم ملی کشتی آزاد کشورمان را در المپیک توکیو به تن می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1321

به "بی باک تر از قبل به نشان المپیک فکر می کنم، پیروزی ام تقدیم به تمامی لرها و لرستانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی باک تر از قبل به نشان المپیک فکر می کنم، پیروزی ام تقدیم به تمامی لرها و لرستانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید