انتشار یک کلیپ و توضیحات شهرداری بندرعباس؛ادعاهای مطرح شده کذب است

به گزارش جام پارسی، خبرنگاران/هرمزگان رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس در توضیح کلیپی انتشار یافته در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد.

انتشار یک کلیپ و توضیحات شهرداری بندرعباس؛ادعاهای مطرح شده کذب است

احمد ملایی نسب صبح امروز(21 فروردین ماه) با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی در مورد گلایه یکی از مستاجرین سابق این سازمان، اظهار کرد: فردی با هویت و.د از تاریخ دهم شهریورماه 96 تا نهم شهریورماه 99، به مدت سه سال طبق قرارداد مشخص، مجوز انتفاع موقت یک دستگاه کانکس(غرفه) را، از محل زمین متعلق به این سازمان را داشته است.

وی افزود: طبق قرارداد منعقد شده، در موعد مقرر فرایند قانونی و حقوقی برای انتخاب مستاجر اجرا شده و فرد مذکور از شرکت در مزایده امتناع می کند و بدین ترتیب فرد دیگری برنده می شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس ادامه داد: مستاجر قبلی، که با اتمام قرارداد سهمی از انتفاع در مکان مورد نظر نداشته، از تخلیه غرفه خودداری می کند.

این مقام مسئول افزود: سازمان نیز بر اساس وظیفه قانونی، دو اخطاریه در تاریخ های بیستم و بیست و هشتم آبانماه صادر می کند.

ملایی نسب با اشاره به اینکه کلیه قراردادهای غرف و کانکس های سازمان موقت بوده و طریق مزایده به اشخاص واگذار می شود، شرح داد: علیرغم پایان یافتن قرارداد، سازمان با رعایت حال نامبرده، برای تخلیه مدتی فرصت می دهد ولی مستاجر حاضر به تخلیه نیست.

این مقام مسئول همچنین اعلام کرد: با این وجود، فرد مذکور از تخلیه غرفه در موعد اعلام شده خودداری کرده و پس از آن با تهیه و انتشار کلیپی ساختگی در فضای مجازی، به دنبال سیاه نمایی و بازی با احساسات مردم است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس شرح داد: در کلیپ انتشار یافته، فرد سخنگو که اصلا مستاجر سازمان نیست، مدعی بیکار شدن با اقدام شهرداری می شود، در صورتی که این سازمان تنها در سال گذشته با ایجاد شرایط مناسب زمینه اشتغال حدود 1200 نفر را فراهم کرده است.

وی تاکید کرد: در مورد اشتغال این فرد و سایر همکارانش، بارها اعلام شده که آماده حمایت از اشتغال این عزیزان در تعدادی غرفه و مغازه که اخیرا احداث شده، یا کانکس هایی که قرارداد آنها به اتمام رسیده، از طریق مزایده و طی مراحل قانونی واگذار کنیم، ولی متاسفانه ایشان راضی به جابجایی نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1237

به "انتشار یک کلیپ و توضیحات شهرداری بندرعباس؛ادعاهای مطرح شده کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار یک کلیپ و توضیحات شهرداری بندرعباس؛ادعاهای مطرح شده کذب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید