آقازاده قسمت بیست و چهارم؛ خاتمه راه دختر

به گزارش جام پارسی، قسمت بیست و چهارم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و طراحی حامد عنقا، جمعه 14 آذر ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

آقازاده قسمت بیست و چهارم؛ خاتمه راه دختر

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت بیست و چهارم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

در قسمت بیست و چهارم گرد و غبار چند قسمت قبلی به کلی به زمین می نشیند و در شرایط تازه هر یک از شخصیت ها در موقعیت های تازه خودشان قرار می گیرند. امیر بحری، وزیر سابق، برای چندی از زندان به مرخصی می آید. اگرچه او باز هم خیال کار و وزارت و... دارد، اما حال حتی برای پا گذاشتن به محوطه وزارت خانه نیز نیاز به اجازه کتبی دارد؛ بنابراین امیر بحری اگرچه از دردسر پرونده قتل به نوعی خلاصی یافت، اما آن چه برای او مسلم است این است که تا سرانجام دوره سه ساله حبسش کار خاصی را نمی تواند به پیش ببرد.

بیشتر بخوانید:

آقازاده قسمت بیست و دوم؛ رانت خواری در هر زمان و هر مکان!

آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت

خودرو له و متلاشی شده تینا و جسد راضیه پیدا می شود. غم و عزا و خشم حامد حالا با خبر خارج شدن پرونده از دست او نیز همراه می شود.

حاج حسن با دیداری که با حاج رضا می کند اگرچه به ظاهر حمایتش را از خانواده بحری قطع می کند، اما عملا خودش را در حلقه تحقیق اداره اطلاعات و پرونده نیما بحری قرار می دهد. نیما نیز با قرار وثیقه ای سنگین تر و به لطف عوض شدن کارشناس پرونده اش از زندان آزاد می شود.

بدین ترتیب همه چیز در ظاهر به نقطه تعادل می رسد، اما این آتش زیر خاکستر به زودی با تحرکات تینا دوباره شعله ور خواهد شد. تحرکاتی که در ظاهر با کار های بهرامی هم هماهنگ است.

با این که هیجانات سریال آقازاده نسبت به قسمت های قبلی کمی فروکش کرده است و همچنین خبری هم از حاشیه هایی که، به خصوص، در قسمت های ابتدایی برای سریال ایجاد می شد، نیست، اما این سریال همچنان بیشتر مخاطبانش را راضی نگه داشته است.

با وجود کم هیجان شدن و تکراری شدن اتفاقات این قسمت های سریال، همچنان مخاطبان آقازاده با حدس هایشان درباره همدست بودن یا نبودن شخصیت های مختلف سریال با پلیس و یا زنده بودن یا نبودن راضیه سرگرم هستند و با غم و ناراحتی های حامد هم دردی می کنند.

اما تعیین نیست که این تکرار های پیاپی و فلش بک های مدام تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد. این سکانس های پریشان و متقاطعی که در میان سیر روایت اصلی می آیند به جای این که به جذابیت و چند وجهی شدن داستان اضافه کنند بیشتر به نظر می رسد که از سر سردرگمی سازندگان سریال به وقوع می پیوندند. گویی که بیشتر ایده هایی که پای میز تدوین یک قسمت در ذهن سازندگان سریال هست در قسمت بعدی فراموش می شوند و چنین تشویشی را رقم می زنند.

اما به هر روی آقازاده هم چنان از بی رقیب بودنش در فضای شبکه نمایش خانگی و تعطیلی ها و نیمه تعطیلی هایی که در هفته های اخیر بوده است نهایت استفاده را می برد و مخاطبان بسیاری را گرد خود جمع کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1012

به "آقازاده قسمت بیست و چهارم؛ خاتمه راه دختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقازاده قسمت بیست و چهارم؛ خاتمه راه دختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید