شروع مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از 17 اسفند

به گزارش جام پارسی، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از شروع مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از روز شنبه هفته آینده اطلاع داد.

شروع مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از 17 اسفند

جهت دریافت خدمات محوطه سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش جام پارسی، محمود محمودزاده در مصاحبه با فارس در پاسخ به این سوال که مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از چه روزی شروع می گردد، گفت: ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از روز شنبه هفته آینده (17 اسفند 98) انجام خواهد شد و متقاضیانی که خود را واجد شرایط شناخته اند و حتی در مرحله اول ثبت نام نموده و انصراف داده اند، می توانند مجددا ثبت نام نمایند.

محمودزاده در پاسخ به این سوال که در مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی چه تعداد قرار است ثبت نام صورت بگیرد گفت: در مرحله دوم قرار است 160 هزار نفر ثبت نام نمایند و ممکن است یک سری از این افراد واجد شرایط شناخته نشوند و حذف شوند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که بعضی از متقاضیان مسکن ملی از دیروز در حال اعتراض به حذف خود از مرحله اول هستند آیا محتمل است بعضی از این افراد اعتراضشان مثبت گردد گفت: بله قطعا همینطور خواهد بود.

وی اضافه نمود: از فردا نیز سایت انصراف از مسکن ملی باز خواهد شد و بعضی از این افراد که ثبت نام نموده اند اگر انصراف بدهند می توانند در مرحله دوم ثبت نام نمایند.

در مرحله اول ثبت نام مسکن ملی 58 درصد ثبت نام نمایندگان معادل 140 هزار نفر واجد دریافت مسکن ملی شدند.

آورده متقاضیان مسکن ملی حدود 30 تا 40 میلیون تومان است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 390

به "شروع مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از 17 اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی از 17 اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید