راز خوش تیپ شدن...

به گزارش جام پارسی، نخستین اساسی ترین عامل در خوشتیپی انتخاب سایز مناسب لباس است. همواره سعی کنید لباس کاملا اندازه اندام خود بپوشید. از پوشیدن لباس های گشادد و تنگ اکیدا خودداری کنید چرا که لباس های گشاد باعث اغراق آمیز دیده شدن و لباس های تنگ باعث به چشم آمدن اندام شما میشود.

راز خوش تیپ شدن...

به گزارش خبرنگاران ،برای بلندقد به نظر رسیدن لباس هایی با خطوط راه راه عموی به تن کنید

خطوط عمودی، چشم بیننده را به سمت بالا و پایین راهنمایی می نماید و این باعث خطای دید می گردد.

از این رو، لباس دارای خطوط راه راه عمودی، قد را بلندتر نشان می دهد و در مقابل، راه راه افقی به شما ظاهری چاق و قد کوتاه می بخشد

ژاکت های بافتنی پوشیدگی خوبی دارن و روی لباس های تنگ و چسبان و به همراه مدل های مختلف شلوار و کفش قابل استفاده هستن.

بافتنی لباسی مخصوص فصل سرماست و شالگردن هم یک اکسسوری مخصوص فصل سرما هستش در نتیجه این دو کنار هم می تونن ترکیبی زیبا بسازن. البته برای جلوه بهتر و بیشتر لباس رنگ شالگردن و ژاکت رو متفاوت بگیرید.

در پوشیدن لباس ها باید و نباید هایی وجود دارد

بایدها:

1- پیدا کردن لباس هایی مناسب است که به خوبی اندام شما را در بربگیرد.می توانید از یک خیاط یاری بگیرید. مخصوصا مردان توجه داشته باشند که به هیچ وجه لباس گشاد به تن ننمایند و زنان نیز از لباس های خیلی تنگ و سایز کوچک استفاده ننمایند.

2- قبل از اینکه خرید فصل را شروع کنید قرار را بر این بگذارید که همه چیز را دقیقا سایز اندام تان بخرید.

3- رنگ هایی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما بیاید ، یا به رنگ پوست تان یا حتی به رنگ چشمان تان؛ از آنها به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و سپس بقیه لباس ها را با آن ست کنید.

4- انتخاب های خود را به حداکثر سه رنگ محدود کنید. مخصوصا ترکیب سفید و مشکی بسیار شیک و زیباست.

5- روش های قدیمی ست کردن لباس را کنار بگذارید. قوانین مد سال به سال تغییر می نمایند.

6- مجلات مد را به دقت تماشا کنید و از یکی از آنها الهام بگیرید. با استفاده از مجلات ، سایت های مد و شبکه های مد براحتی می توانید سلیقه خود را مطابق روز کنید.

7- یک آینه قدی در فروشگاه پیدا کنید و ببینید کدام لباس به شما می آید. لباس را از جلو و پشت وارسی کنید. اغلب مردم فراموش مینمایند که وقتی در مقابل آینه ایستاده اند پشت و جلوی لباس شان را وارسی نمایند.

نباید ها:

1- حتما مطابق مد نباید لباس بپوشید. به یاد داشته باشید آن لباسی را انتخاب کنید که به شما می آید حتی اگر مد نباشد.آن لباسی که به تن مدل لباس زیباست لازم نیست برای همه زیبا باشد هرکس باید مطابق سلیقه و ظاهر خود لباس انتخاب کند.

2- ترسی از انتخاب رنگ های قدیمی نداشته باشید . می توانید این قانون مد را نادیده بگیرید. هر رنگی به شما می آید را می توانید انتخاب کنید.

3- سرتا پا مشکی نپوشید. این مدی است که دیگر بسیار بی روح و افسرده نماینده است. رنگ مشکی را از صورت تان دور کنید . مشکی صورت شما را گرفته و ناراحت نشان خواهد داد.

4- در موقع انتخاب لباس همیشه به این فکر نکنید که جنس مخالف در خصوص شما چه فکری خواهد نمود. مهم این است که لباس به شما بیاید و خودتان آن را دوست داشته باشید.

5- لباس های خیلی تنگ نپوشید. مخصوصا شلوارهای خیلی تنگ.شما باید کاملا خودتان را بپوشانید نه اینکه لباس هایی بپوشید که تمام اندام تان را به نمایش بگذارد.

6- به هیچ وجه لباس های تابستانی را در زمستان استفاده نکنید. هر کدام از آنها را به موقع و در زمان خود بهره ببرید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 985

به "راز خوش تیپ شدن..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز خوش تیپ شدن..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید