درخواست پلوسی برای بقای نیروهای گارد ملی آمریکا اطراف کنگره

به گزارش جام پارسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ضمناً مطرح شدن تهدید جدید وقوع یک حمله دیگر اوباش به کنگره گفت سربازان گارد ملی این کشور که از ساختمان کنگره محافظت می نمایند باید تا زمانی که به آنها نیاز است در آنجا بمانند.

درخواست پلوسی برای بقای نیروهای گارد ملی آمریکا اطراف کنگره

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه به دنبال مطرح شدن گزارش ها درباره وجود کی تهدید علیه ساختمان کنگره زودتر به کار خود سرانجام داد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد، در پیش نویس گزارش مربوط به آنالیز امنیتی حمله ششم ژانویه گذشته به کنگره توصیه های مختلفی در راستای تقویت سطح امنیت کنگره مطرح شده و انتظار می رود که این گزارش چند روز دیگر علنی گردد.

ماموران امنیتی آمریکا بعد از آنکه عوامل اطلاعاتی از دسیسه احتمالی یک گروه شبه نظامی برای حمله مجدد به ساختمان کنگره آمریکا پرده برداری کردند، در حالت آماده باش بالا پیرامون این کنگره قرار گرفته اند.دو ماه قبل حامیان ترامپ با شکستن شیشه های پنجره ها و درهای کنگره آمریکا وارد آن شده و کوشش کردند نگذارند کنگره پیروزی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در انتخابات را تایید کند.

به نظر می رسد که این تهدید جدید مربوط به تئوری توطئه راست افراطی مورد حمایت حامیان یک جنبش موسوم به کیو انان است مبنی بر اینکه ترامپ دوباره به قدرت می رسد.

حکیم جفریز، نماینده دموکرات نیویورک اظهار کرد: تروریسم داخلی غالب نخواهد شد. دموکراسی غالب خواهد شد. مایکل مک کال، از تگزاس هم اظهار کرد، قانونگذاران آمریکایی برای تهدید علیه کنگره آماده هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1220

به "درخواست پلوسی برای بقای نیروهای گارد ملی آمریکا اطراف کنگره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست پلوسی برای بقای نیروهای گارد ملی آمریکا اطراف کنگره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید