کمالی پور: تعلل در برخورد با فساد خودش فساد انگیز است

به گزارش جام پارسی، نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر لزوم برخورد با تمامی مظاهر فساد مطرح کرد: تعلل در برخورد با فساد خودش فسادانگیز است.

کمالی پور: تعلل در برخورد با فساد خودش فساد انگیز است

یحیی کمالی پور در گفت وگو با جام پارسی در مورد اینکه آیا عیان کردن فسادهای اخلاقی و مالی در شرایط فعلی کشور خیرخواهانه بوده یا خیر و این افشاگری ها در این باره چه تاثیری بر افکار عمومی دارد؟ گفت: قطعا باید با فساد با جدیت برخورد گردد چرا که این برخوردها باعث دلگرمی مردم می گردد.

وی اضافه نمود: این برخورد باید جامع و همگانی بوده و به صورت گزینشی و مقطعی نباشد، اگر به این برخوردها حاشیه داده گردد کارایی خود را از دست می دهد؛ برخورد با فساد باید در هرصندلیی صورت گیرد. اگر مردم احساس نمایند این برخوردها در راستای بستن منافذ فساد است هم می تواند کارایی لازم را داشته و بازدارنده بوده و هم در میان مردم دلگرمی ایجاد کند، اما اگر این برخوردها در یک وجه خاصی قرار گیرد نه تنها بازدارنده نخواهد بود بلکه هیچ بازتابی هم میان مردم نخواهد داشت.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مطرح نمود: قوه قضاییه باید با تمام مظاهر فساد در تمام صندلی ها برخورد کند، طبیعی است که فساد در هرجایی ریشه کند مانند یک غده سرطانی نهایتا این آلودگی را تسری می دهد، هر گونه تعلل در برخورد با فساد خودش فساد انگیز است و می تواند عواقب منفی را در پی داشته باشد، اگر شاهد شکل گیری فساد در هر جایی بودیم باید با آن برخورد نموده تا از تسری آن به جامعه جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 6

به "کمالی پور: تعلل در برخورد با فساد خودش فساد انگیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالی پور: تعلل در برخورد با فساد خودش فساد انگیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید