کدام گروه از جاماندگان سهام عدالت، مشمول دریافت سهام می شوند؟

به گزارش جام پارسی، خبرنگاران : سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجموع 4 میلیون نفر می شوند که باید به آن ها نیز سهام عدالت پرداخت شود.

کدام گروه از جاماندگان سهام عدالت، مشمول دریافت سهام می شوند؟

به گزارش خبرنگار خبرنگاران به نقل از تسنیم، مهدی طغیانی گفت: در جلسه دیروز کمیسیون مالی مجلس مدیران عامل بانک های دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی مسائل نظام بانکی در فضای مالی کشور همچون بالا بودن هزینه تسهیلات و بالا بودن هزینه تمام شده تراکنش ها در نظام بانکی را مطرح کردند و تاکید داشتند این مسائل در مجموع هزینه بالای به نظام بانکی وارد می کنند.

کننده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران عامل بانک ها برای تامین سرمایه در گردش صنایع و توسعه مالی کشور در سال جهش تولید اعلام آمادگی کردند، اضافه کرد: کنندگان نیز بر مسائلی همچون تعامل میان فعالان حوزه های مختلف صنعتی و بانک ها تاکید داشتند.

به گفته وی در این جلسه معمارنژاد معاون وزیر اقتصاد نیز گزارشی درخصوص شرایط نظام بانکی، نقش فعلی بانک ها در تامین مالی کشور، مانده تسهیلات و مانده سپرده ها ارائه کرد.

طغیانی با بیان اینکه در جلسه عصر دیروز کمیسیون موضوع شناسایی مشمولان سهام عدالت (مورد بحث جلسات گذشته) ادامه پیدا کرد، گفت: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجموع 4 میلیون نفر می شوند که باید به آن ها نیز سهام عدالت پرداخت شود.

به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین مقرر شد بررسی شود چه تعداد جامانده سهام عدالت در 6دهک اول درآمدی وجود دارد که به آن ها نیز سهام عدالت پرداخت شود، البته رای گیری نهایی در این رابطه به جلسه بعدی موکول شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 806

به "کدام گروه از جاماندگان سهام عدالت، مشمول دریافت سهام می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام گروه از جاماندگان سهام عدالت، مشمول دریافت سهام می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید