پرداخت بیش از 187 میلیارد ریال تسهیلات احیای بافت فرسوده در گلستان

به گزارش جام پارسی، خبرنگاران/گلستان مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان گفت: از ابتدای امسال تا به امروز بالغ بر 187 میلیارد ریال تسهیلات بافت فرسوده توسط بانک مسکن استان پرداخت شده است.

پرداخت بیش از 187 میلیارد ریال تسهیلات احیای بافت فرسوده در گلستان

مجید اسدی فر امروز چهارشنبه(25 دی) در نشست خبری به مناسبت هشتاد و یکمین سالگرد تأسیس بانک مسکن، اظهار کرد: در ابتدای امسال حادثه سیل در استان گلستان رخ داد و بانک مسکن از همان روزهای اول ورود پیدا کرد. مدیرعامل بانک مسکن کشور در استان حضور پیدا کرد و سهمیه ای برای بانک مسکن استان گلستان لحاظ کردند.

وی اضافه کرد: بیش از 123 میلیارد ریال تسهیلات به 247 واحد احداثی شهری و 469 میلیارد ریال تسهیلات به 1174 واحد احداثی روستایی در مناطق سیل زده استان پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان توضیح داد: 1455 فقره تسهیلات معیشتی با اعتبار بیش از 216 میلیارد ریال به سیل زدگان استان پرداخت شده است.

وی گفت: همچنین تعداد 2300 فقره تسهیلات به مبلغ 256 میلیارد ریال به منظور تعمیرات به سیل زدگان پرداخت شد.

اسدی فر در ادامه گفت: در بخش اعتبارات بافت فرسوده، تا سرانجام سال پرداخت تسهیلات نامحدود است. از ابتدای سال تا به امروز 354 واحد مسکونی از این محل بیش از 187 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

وی اظهار داشت: سقف تسهیلات خرید مسکن در شهر گرگان به صورت انفرادی 80 میلیون تومان و سایر شهرستان های استان 60 میلیون تومان است که اگر به صورت زوجین باشد، در شهر گرگان 160 میلیون تومان و سایر شهرهای استان 120 میلیون تومان پرداخت می گردد.

مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان اظهار کرد: در کنار تسهیلات بانکی، مبلغ 40 میلیون تومان تسهیلات بابت تعمیرات در قبال اوراق به متقاضیان پرداخت می گردد. مدت پرداخت تسهیلات تعمیرات، 5 ساله است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 365

به "پرداخت بیش از 187 میلیارد ریال تسهیلات احیای بافت فرسوده در گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت بیش از 187 میلیارد ریال تسهیلات احیای بافت فرسوده در گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید