واسعی: فسخ قراردادم قانونی است و می خواهم با تراکتور ملی پوش شوم

به گزارش جام پارسی، سعید واسعی، هافبک جدید تیم تراکتور تبریز می گوید که فسخ قراردادش با باشگاه پیکان قانونی بوده و حضورش در تراکتور مسئله ای ایجاد نخواهد کرد.

واسعی: فسخ قراردادم قانونی است و می خواهم با تراکتور ملی پوش شوم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید واسعی درباره اینکه عملکردش در تیم پیکان او را تبدیل به بازیکنی مورد وثوق در جابجایی تبدیل کرده بود و تا آستانه حضور در استقلال هم پیش رفت اما چه شد که راهی تراکتور شد، گفت: پیش از هر چیز خوشحالم که به تیم بزرگ تراکتور آمدم و با اصالت آذری زبان بودن، امیدوارم بتوانم به تیم تراکتور که متعلق به آذری زبان هاست، خدمت کنم.

وی اضافه کرد: پس از اینکه بحث حضور من در تراکتور مطرح شد، شنیدم که برخی مدیران باشگاه استقلال مصاحبه کرده و گفته اند واسعی برای استقلالی شدن صبر و تحمل نکرد و حتی مدعی شده اند فسخ من غیر قانونی بوده است. حتی گفته اند من با پول بیشتری ترغیب شده ام به تراکتور بروم، اما باید بگویم قرارداد من، نصف قرارداد بازیکنانی است که به استقلال رفته اند.

هافبک جدید تیم تراکتور اعلام کرد: حتی فسخ قرارداد من هم قانونی بوده و مانند برخی بازیکنان استقلال فسخ نکرده ام و قرارداد ببندم. بازیکنی هم نبودم که روی زمین بمانم که منتظر باشم تا به من بگویند چه کار کنم یا نکنم. اکنون هم به مجموعه بزرگ تراکتور آمده ام که تیمی بزرگ و پر هوادار دارد و امیدوارم بتوانم با تراکتور قهرمان شوم و از اینجا به تیم ملی برسم.

واسعی در خصوص نحوه فسخ قراردادش با پیکان گفت: اتفاقی که در پیکان برای من پیش آمد، در نظر دریافت جریمه 30 درصدی برای من بود. در حالی که تیم هم به لیگ دسته اول سقوط نکرد تا چنین جریمه ای شامل حال من شود و با بندهای دیگر هم نمی توانستند من را جریمه کنند. چرا که اگر قرار بود جریمه شوم، باید به من ابلاغ می شد که چنین کاری صورت نگرفته است. با توجه به تمام این مسائل و صحبت های وکیلم، قراردادم را با باشگاه پیکان فسخ کردم و همه چیز قانونی است. از طرفی سوالم از باشگاه پیکان این است که چطور در یک تیم فقط من جریمه شده ام؟ چند روز پیش هم به همه بازیکنان تیم پول واریز کردند به جز من، پس چنین رفتاری یعنی اینکه باشگاه پیکان من را بازیکن خودش نمی دانست. با توجه به اینکه پیکانی ها پول من را ندادند، طبق قوانین فیفا و قانون داخلی خودمان، توانستم قراردادم را فسخ کنم، اما گویا مدیران استقلال و پیکان روابطی با هم دارند که باهم صحبت کردند تا بگویند فسخ قرارداد من غیر قانونی بوده است. در حالی که شرایط فسخ قرارداد من در مقایسه با بازیکنانی که استقلال جذب کرده، روشن تر است.

وی همچنین درباره رقابت فشرده در خط هافبک تیم تراکتور و حضور نفراتی چون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی در این تیم گفت: خوشحالم که قرار است در تراکتور زیر نظر علیرضا منصوریان کار کنم و همینطور بازی کنار نفراتی چون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی برای من یک افتخار است . به تراکتور آمده ام که از این نفرات یاد بگیرم و خودم را ثابت کنم. می خواهم با تراکتور قهرمان شوم و با این تیم به پیراهن تیم ملی برسم و به اروپا ترانسفر شوم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 906

به "واسعی: فسخ قراردادم قانونی است و می خواهم با تراکتور ملی پوش شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واسعی: فسخ قراردادم قانونی است و می خواهم با تراکتور ملی پوش شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید