مهاجری: فدراسیون فوتبال جلوی بازی کردن سه بازیکن نساجی را گرفت

به گزارش جام پارسی، سرمربی نساجی قائمشهر از نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر جلوگیری از به میدان رفتن سه بازیکن دیگر تیمش به علت بدهی خبر داد.

مهاجری: فدراسیون فوتبال جلوی بازی کردن سه بازیکن نساجی را گرفت

به گزارش جام پارسی، رضا مهاجری بعد از تساوی تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری با اشاره به صادر نشدن کارت بازی چهار بازیکن تیمش به علت بدهی اظهار کرد: تجربه می گفت که به میدان های سخت بر می خوریم. من نگران خودم نیستم اما شرمنده مردم شدم. اینکه الان می گوییم به بن بست می خوریم، به خاطر تیم است.

سرمربی نساجی تاکید کرد: ما نیاز به ابزار داریم. روزی که می خواستم ساختار تیم را شکل دهم، با اتکا به این بازیکنان بود. علاوه بر صادر نشدن کارت بازیکنان قبلی، اخیرا نامه ای از فدراسیون فوتبال به باشگاه ارسال شده و جلوی استفاده از سه بازیکن خودمان را هم گرفتند.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال طی نامه ای به باشگاه گفت که میلاد سرلک، دهقانی و حسن جعفری نمی توانند از هفته هفتم بازی کنند.

سرمربی نساجی با بیان اینکه از عملکرد شاگردانش در نیمه دوم ناراضی است، گفت: ابزار کار من بازیکن است. ما دو هفته است که بدون میلاد سرلک و مهدی هاشمی بازی می کنیم. من نمی توانم تیم را روی هوا به میدان بفرستم. باید تیم تمرین داشته باشد. وقتی سه بازیکن محوری ما بازی نمی کنند، به مشکل می خوریم.

مهاجری ادامه داد: فوتبال ما تک ضرب است اما بازیکنان خودمان را نداریم. تیم ما از نظر روانی بهم ریخته است. با این شرایط نمی توانیم رو به جلو حرکت کنیم. تماشاگر کاری ندارد که تیم را با چه مبلغی آماده کرده اید، بلکه هوادار فقط برد می خواهد. تیم ما حمایت نمی شود و پول بازیکنان را نمی دهند.

وی تاکید کرد: کار خوب اتفاقی نیست. ما تمرکز نداریم. بازیکنان از نظر روانی مشکل دارند. می دانم کار در بخش خصوصی سخت است ولی باید بدانیم که برای موفقیت به چه چیزی نیاز داریم.

به گزارش جام پارسی، همچنین رسول خطیبی، سرمربی ماشین سازی تبریز در نشست خبری حضور نیافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 84

به "مهاجری: فدراسیون فوتبال جلوی بازی کردن سه بازیکن نساجی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: فدراسیون فوتبال جلوی بازی کردن سه بازیکن نساجی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید