مار تکفیر صاحبش را نیش زد ، نسخه امام جماعت وهابی مسجدالحرام نیز در پاکستان پیچیده شد

به گزارش جام پارسی، در حالی که آل سعود منشاء صدور تکفیری ها در کل دنیاست، اینک امام جماعت مسجدالحرام هم در سفر به پاکستان توسط یکی از گروه های تکفیری به کفر متهم شد.

مار تکفیر صاحبش را نیش زد ، نسخه امام جماعت وهابی مسجدالحرام نیز در پاکستان پیچیده شد

به گزارش دفتر منطقه ای جام پارسی؛ پدیده شوم تکفیری که مدتهاست دامنگیر جوامع اسلامی شده است ریشه در حکومت نامبارک آل سعود دارد که به نوعی پدر تمام گروه های تروریستی و تکفیری دنیا محسوب می گردد. گروه هایی که هر کس راهمراه خود نبینند کافر خطاب می نماید و حکم به قتلش می دهند.

با این حال، اتفاق جالبی که باعث شده نسخه امام جماعت مسجدالحرام در سفر به پاکستان نیز پیچیده گردد و توسط گروه تروریستی جماعت الاحرار او نیز در زمره کافران قرار گیرد؛ توجه رسانه ها را به خود جلب نموده است.

درحالیکه صالح بن ابراهیم نایب امام جماعت مسجدالحرام به منظور شرکت در سالگرد تاسیس گروه افراط گرای جمعیت علمای اسلام به پاکستان سفر نموده است در جریان دیدارهای خود این کشور را مطابق با قوانین اسلام واقعی خواند.

همین حرف کافی بود تا گروه تروریستی جماعت الاحرار حرمت فرزند خواندگی را کنار بگذارد و با لحنی تند نایب امام جماعت مسجدالحرام را در زمره کافران قرار دهد.

سخنگوی این گروه تروریستی خاطرنشان کرد هرکس که با ما نباشد پس علیه ماست! او در حال حمایت از کشوری است که به درب مساجد و مدارس (تروریستی) ما را قفل زده است. پس خود او جزو آنهاست (در نتیجه مثل آنها کافر می گردد.)

صفحه رسمی این گروه تروریستی در فیسبوک پا را فراتر گذاشته و صالح بن ابراهیم را دقیقا مخالف با خدای متعال قرار داده است که مصداق کفر و خروج از دین است.

سال هاست عربستان سعودی که منشا تفکر وهابیت و عقاید تکفیری است و با تقویت گروه های تروریستی در سراسر دنیا جان میلیون ها انسان بی گناه را به خطر افکنده است.

آل سعود بیشترین سرمایه گذاری را در پاکستان انجام داده و مدارس و دانشگاه هایی که عقاید تکفیری را نشر می دهند حتی در روستاها نیز دایر نموده است.

گروه تروریستی جماعت الاحرار نیز با تفکرات وهابی و تکفیری عملیات های تروریستی مختلفی را در پاکستان برنامه ریزی و اجرا نموده است.تکفیری ها شیعیان و سایر فرق اسلامی را کافر می دانند.

.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 460

به "مار تکفیر صاحبش را نیش زد ، نسخه امام جماعت وهابی مسجدالحرام نیز در پاکستان پیچیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مار تکفیر صاحبش را نیش زد ، نسخه امام جماعت وهابی مسجدالحرام نیز در پاکستان پیچیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید