جنجال در کلاب هاوس بر سر کاندیداتوری محسن رضایی و قالیباف

به گزارش جام پارسی، خبرنگاران : شب گذشته در یکی از اتاق های کلاب هاوس با موضوع این گزاره که آیا محسن رضایی می تواند جایگزین مناسبی برای جانشینی قالیباف به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشد؟ بحث و گفتگو صورت گرفت.

جنجال در کلاب هاوس بر سر کاندیداتوری محسن رضایی و قالیباف

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، شب گذشته در یکی از اتاق های کلاب هاوس که توسط فرید مدرسی از فعالان رسانه ای مدیریت می شد، با موضوع این گزاره که آیا محسن رضایی می تواند جایگزین مناسبی برای جانشینی قالیباف به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشد؟ بحث و گفتگو صورت گرفت.

با توجه به موضوع مورد بحث که در مورد قضاوت بین عملکرد دو مدیر اصولگرا (رضایی-قالیباف) و برنامه های آنان بود، نکته ای جالب رخ داد که شاید برخلاف دوره های پیشین از نظر بیشتر افراد و مخاطبین حاضر در این اتاق ، محسن رضایی تنها کاندیدایی است که در این سالها برنامه دقیق انتخاباتی داشته و دارای استراتژی است .

اوج بحث و جدل درباره این موضوع ، جدال بین سعید آجرلو و وحید ایمانی با مدیران گروه بود، آنجا که وحید ایمانی به فرید مدرسی گفت اساسا موضوع گفتگو و گزاره اشتباه است زیرا هنوز هیچ مصاحبه و هیچ ادعایی از سوی قالیباف مبنی بر حضور در انتخابات مطرح نشده است.

وحید ایمانی با اشاره به یک خبر مطرح کرد که محسن رضایی قطعا در انتخابات شرکت خواهد نمود؛ دیگر قرار نیست محسن رضایی با توجه ملاحظات سیاسی عرصه را برای حضور دیگر کاندیداها ترک و کناره گیری کند و خود سانسوری را کنار خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است در این جمع بندی صحبت ها و مباحث در حدود 65 درصد به این سمت و سو بود که در شرایطی که رییسی در انتخابات حاضر نشود در میان اصولگرایان این رضایی است که می تواند اجماع بوجود بیاورد و با شخصیت استراتژیست و راهبردی که از خود نشان داده و تسلطی که مباحث مالی دارد به شخصیت هایی دیگر اصولگرا که صرفا افراد اجرایی خوبی هستند ارجح است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1249

به "جنجال در کلاب هاوس بر سر کاندیداتوری محسن رضایی و قالیباف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال در کلاب هاوس بر سر کاندیداتوری محسن رضایی و قالیباف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید