جلسه مدیران پرسپولیس و کارگزار برای رفع اختلافات خبرنگاران

به گزارش جام پارسی، طی روزهای گذشته جلسه ای بین مدیران باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز برگزار گشت و دو طرف درباره اختلافات پیش آمده صحبت کردند.

جلسه مدیران پرسپولیس و کارگزار برای رفع اختلافات خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از اختلافات پیش آمده بین مدیران باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز (کارگزار باشگاه پرسپولیس در بحث اسپانسری)، باشگاه پرسپولیس حدود یک ماه پیش از وزارت ورزش درخواست کرد تا به این موضوع رسیدگی کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته جلساتی را با مدیران شرکت آتیه داده پرداز داشته اند و قرار است طی چند روز آینده و به زودی تکلیف این موضوع معین شود.

باشگاه پرسپولیس که با مسائل مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کند، به دلیل پیش خور درآمدهای این باشگاه توسط مدیران قبلی، در چند ماه گذشته دریافتی جدیدی از کارگزار خود نداشته است و همین موضوع باعث به وجود آمدن اختلافاتی بین مدیران پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز شده بود.

این در حالی است که طبق قرارداد امضا شده بین مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز، سرخپوشان راه دیگری برای درآمدزایی مستقل ندارند و تمام بحث های اسپانسری و ... باید زیر نظر کارگزار این باشگاه انجام شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 1170

به "جلسه مدیران پرسپولیس و کارگزار برای رفع اختلافات خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه مدیران پرسپولیس و کارگزار برای رفع اختلافات خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید