جشنواره تیتر 12 با موضوع کرونا و اقتصاد دانش بنیان برگزار می گردد

به گزارش جام پارسی، دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی با هدف تقویت زمینه و مهارت های دانشجویان سراسر کشور در حوزه نشریات دانشجویی برگزار می گردد.

جشنواره تیتر 12 با موضوع کرونا و اقتصاد دانش بنیان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه جام پارسی، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم دستورالعمل برگزاری دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر12 را به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 12، با شعار عینیت در خبر، انصـاف در تحلیـل و آزادی در بیان در 5 بخش مستقل شامل: آثار برگزیده، نشریات برگزیده، فضای مجازی، بخش ویژه و بخش سرزمین مادری، در بیش از 50 محور متفاوت به میزبانی وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد.

همچنین بخش ویژه این دوره از جشنواره به موضوعات کرونا، جامعه و حکمرانی و اقتصاد دانش بنیان، جهش فراوری و توسعه اختصاص دارد.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ترتیبی اتخاذ نمایند تـا اطلاع رسانی همگانی و مناسب به فعالان حوزه نشـریات دانشجویی به وسیله بسترهای مجازی و حقیقی برای مشارکت هرچه بیشتر آنان در این جشنواره صورت گیرد.

شرکت نمایندگان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی titrfestival.ir جهت کسب اطلاعات و ثبت آثار اقدام نمایند.همچنین تمامی دانشجویان ایرانی و غیرایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه های کشور می توانند در این جشنواره ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 975

به "جشنواره تیتر 12 با موضوع کرونا و اقتصاد دانش بنیان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره تیتر 12 با موضوع کرونا و اقتصاد دانش بنیان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید