تنش در پنسیلوانیا؛ نخستین شکایت انتخاباتی ثبت شد

به گزارش جام پارسی، خبرگزاری صدا و سیما نوشت: ناحیه مونتگومری در ایالت پنسیلوانیا درگیر چالشی حقوقی انتخاباتی شد زیرا ادعاهایی درباره نقض قوانین انتخاباتی در این ایالت مطرح شده کرده است.

تنش در پنسیلوانیا؛ نخستین شکایت انتخاباتی ثبت شد

فاکس نیوز نوشت: ناحیه مونتگومری در ایالت پنسیلوانیا، از اکنون خود را درگیر یک چالش حقوقی انتخاباتی می بیند، زیرا ادعاهایی مطرح شده است مبنی بر اینکه این ناحیه، به واسطه آغاز فرآیند بررسی و شمارش آرای پستی پیش از فرا رسیدن روز انتخابات، قوانین انتخاباتی این ایالت را نقض کرده است.

فرآیند بررسی و شمارش آرای پستی، شامل مرتب کردن، راستی آزمایی و انجام سایر فرآیندهایی است که قبل از شمارش واقعی آرا صورت می گیرد. این فرآیند باعث می شود هویت افرادی که به صورت نادرست رای داده اند، معین شود.

یک قاضی فدرال طی حکمی گفت هیات انتخاباتی ناحیه مونتگومری موظف است تماس با رای دهندگانی که الزامات رای دادن پستی را رعایت نکرده اند، متوقف کند، هر چند هنوز در خصوص رای هایی که زودهنگام باز شده اند و در آن ها تغییراتی ایجاد شده، تصمیم گرفته نشده است. آن دسته از برگه های رای که تغییر در آن ها ایجاد شده است، باید تا اطلاع ثانوی از دیگر رای ها جدا نگه داشته شوند. جلسه دادرسی در خصوص این موضوع قرار است روز چهارشنبه برگزار شود.

بر اساس شکایت مطرح شده، ناحیه مونتگومری علاوه بر آغاز زودهنگام فرآیند تماس با افرادی که رای خود را به صورت پستی داده اند -که اقدامی غیر قانونی است- به دادن فرصت رای دوباره به افرادی متهم است که طی فرآیند رای دادن پستی، الزامات را به درستی رعایت نکرده اند. از جمله این آرا، می توان به آرای افرادی اشاره کرد که فراموش کرده اند تعرفه رای را امضا کنند یا آن را در پاکت محرمانه قرار دهند. این اقدامات، برای درست محسوب شدن آراء ضروری است.

نواحی مختلف ایالت پنسیلوانیا بر اساس قانون نباید شمارش تعرفه های رای پست شده را تا ساعت 7 صبح سه شنبه به وقت شرقی آمریکا، آغاز می کردند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: jameparsi.ir شناسه مطلب: 960

به "تنش در پنسیلوانیا؛ نخستین شکایت انتخاباتی ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنش در پنسیلوانیا؛ نخستین شکایت انتخاباتی ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید